Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 7 hónapos kismama vagyok. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 hónapos kismama vagyok. Mit tennétek ti a helyemben?

Figyelt kérdés
A párom messze dolgozik így külön élünk és csak hetente vagy két hetente jön haza. Kis babát várunk. Egyre több gond van a kapcsolatunkban, minden azzal kezdődött hogy ő itt hagyott engem terhesen csak azért mert ő nem akar faluban élni ezért el ment egy városba dolgozni ahol eddig is élt. Nem törődik velünk, velem sem és a babával sem, csak azzal törődik hogy neki jó legyen és kényelemben legyen. Aztán volt egyszer hogy ki jelentette hogy ő megy az édesapjával nyaralni, én pedig mondtam hogy ne menjen mert a pénzt amit a nyaralásra költ az a babára kellene hogy költsük mert még nagyon sok dolgot kell vennünk a babának amire szüksége van, de őt nem érdekelte az hogy én mit mondok akkor is el ment. Úgy tettem mintha semmi nem történt volna, mert nem akartam gondot, nem akartam idegeskedni ezen, féltem attól hogy baja lenne a babának az idegeskedéstöl. Aztán tegnap egész nap nem írt nem hívott és ez eddig még nem fordult elő, egyből arra gondoltam hogy biztos alkoholt ivott újra az apjával és ezért nem keres (pedig nagyon jól tudja hogy gyűlölöm ha alkoholt iszik) azóta nem válaszolok az üzenetére és nem veszem fel ha hív. Jól teszem ezt? Nagyon remélem hogy a baba születése után megváltozik.
2019. szept. 8. 14:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Vagyis terhesen elhagyott téged, és tojik mindenre, csak te olyan kis ostoba vagy, hogy eszre se vetted, hogy ti már nem vagytok együtt.

Ő csak azért nem vágja a képedbe, hogy mi az ábra, mert amilyen buta vagy, így nem fogsz tőle gyerektartást se kérni.


Egyetlen dolgot tehetsz: felneveled egyedül a gyereket, ezt a trógert meg elfelejted.

Kis szerencsével tanulsz a saját károdon.

2019. szept. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Rockarc ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a jo szandek vezerelt, de ide nem kellett volna gyerek. Az is manipulacionak szamit, ha gyerekkel akarod hazalancolni a faluba. Es az is, amikor nem veszed fel a telefont, ha hiv. Manipulalsz, csak nem megy. Nem mintha a parod akkora fonyeremeny lenne, megeri o is a penzet. Most, hogy befuccsolt a probalkozas, jossz tanacsot kerni? Siman tudod fokozni a helyzetet, ird meg neki, hogy teljesen kivagy, es egesz nap azon gondolkoztal, hogy elvalsz. Termeszetesen SMS-ben. Ezutan surubben fog csorogni a telefonod. Ugyanugy nem ernel el semmit vele, de lathatoan te iranyitani akarod az onjaro parod. Igy megmarad a kontroll illuzioja.


Igazabol valnod kene. Pontosabban a parodnak kene elvalnia toled. Helyette meg inni jar. Megint egy gyerek jart a legrosszabbul.


43F

2019. szept. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!