Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok bizonytalan így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok bizonytalan így 6 év után?

Figyelt kérdés
a párommal együtt élünk, lassan házasság. a lényeg, hogy az utóbbi hónapokban sokat jár az agyam, hogy lehet, hogy jobb lenne nélküle, de érdekes módon mégis megvagyunk, sokat nevetünk, sokat töltünk kettesben időt, szóval minden rendben van, ő jó apuka lenne, jó férj. de mégis összevagyok zavarodva. félek, hogy jó lesz e. nem e fogunk elválni, örök életemre őt akarom e. ez mindenkinél előfordul? vagy csak nálam? de ha szeretem és jó vele és vele tervezek, akkor miért jár ilyen az eszembe? azt soha nem érzem, hogy jobb lenne nélküle. csak hogy kitudja meddig leszünk együtt, biztosan jól döntök e ha hozzá megyek, stb.
2010. júl. 14. 10:15
 1/2 anonim ***** válasza:

ez mindenkiben meg van, főleg ha 6 éve vagytok már együtt, ami nézzük csak, télleg nem kicsi intervallum..:)


én is így voltam a barátommal mondjuk, de nekem még szabadságra volt szükségem, szval szakítottam..:\


Anyum meg az első szerelméhez ment hozzá, meg nagyon erőltetett volt hogy 16 évesen megismerték egymást, és hogy akkor egymáshoz is kell menniük. ( Mamák erőltették, hogy így jó élete lesz )


Szerintem beszélj erről a pároddal, ki tudja lehet ő is pont így gondolja a helyzetet, és rájöttök hogy még nem vagytok készen, vagy erős biztatást ad afelől, hogy gyönyörű életed lesz vele.:)


remélem tudtaam segíteeni


Kitti 15

2010. júl. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valamiben nem vagytok elég jók, és ha ez így van, akkor természetes hogy elgondolkozol azon hogy rendben van-e, hogy egy életre össze akarj jönni vele így.

Jó a szex vele?

2010. júl. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!