Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ezek útán a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ezek útán a barátommal? :O Többször is átvert és bizonytalan vagyok!

Figyelt kérdés
Néhány napja megadta a jelszavát egy közöségi oldalára mert én is megmondtam neki.És ö nem törölte ki az üzeneteit az oldalról és én megnéztem öket már a kapcsolatunk legelején olyanokat írt egy csajnak hogy kezd kiszeretni belölem és elég ronda szavakat használt rám mikor kb 3 hónapja voltunk együtt már 4 lánynak írt ijeneket és találkozgatott is velük... én most ugye elolvastam mindent és rákérdeztem hogy miez ö erre azt válaszolta hhogy ezen ne veszekedjünk mert ez a MÚLT.. ezek útán nem tudom nem vagyok biztos benne hogy szertem vagy ha szertem is nem tudok benne megbízni !! Egyébként 9 hónapja vagyunk együtt . lécci Segítsetek mit csináljak vele ?:O
2011. aug. 4. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Dobd ki!Eddig se bíztál meg benne,ezután se fogsz!
2011. aug. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bocs de ez már kuka sztem...ha nem vagy benne biztos, hogy szereted.
2011. aug. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Ha ilyeneket írt annak oka volt...Próbálkozott a csajoknál és nem jött össze velük így inkább maradt veled. Ez olyan "ha nincs ló jó a szamár is" :S Én biztos, hogy elhagynám, mert nem tudnék megbízni tovább benne. Egy kapcsolat alapja pedig a bizalom.
2011. aug. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Persze, mindenkinek van igaza, de azért mi lenne, ha előtte MEGBESZÉLNÉD VELE (mármint kérdőre vonnád, hogy vaddafakk)? Ez senkinek nem jut az eszébe?
2011. aug. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én csak a kérdést olvastam el és ha már töbször átvert akkor hagyd a g*ibe !!
2011. aug. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

hááth köszi az eddigi válaszokat ! :D

De van egy másik fiú aki nagyon aranyos és lehet hogy ezek után amit csinált velem a barátom többet érzek iránta mint barátság de ebben sem vagyok biztos mert vele még nem történt semmi komolyabb dolog csak mindennap beszélgetünk meg találkozgatunk és ez a fiú felajánlotta nekem hogy kavarjunk de én nem szeretném megcsalni a barátomat de ha mégse jó ezzel a fiúval akkor meg megbánom és ezt nem szeretném meg az van bennem hogy ez a másik fú nagyon félös és lehet hogy "csak úgy " mondta ezt az egészet és ez is egy ijjesztö ok mert magamat se szeretném beégetni =/=/ nem tudom melyiket szertem

2011. aug. 4. 16:24
 7/10 anonim ***** válasza:
A nem vagyok benne biztos, hogy szeretem egyenlő a nem szeretemmel. Én a helyedben ezt a fickót jól felpofoztam volna... :D Szerintem keress egy másik srácot, aki megbecsül és viszont szeret! :)
2011. aug. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
de az a baj hogy azt mondja hogy nagyon szeret és láto is rajta és mindenki azt mondja hogy nagyon szeret csak nem értem hogy akkor miért csinálta ezt ? =/=/
2011. aug. 4. 17:24
 9/10 B.angel ***** válasza:

Na igen. Nézd... nekem is mondta az ugyanilyen barátom, hogy szeret és mégis megtette újra és újra. Úgyhogy a probléma nem szűnik meg, csak ideig-óráig. Most kell neked, hogy ezen kattogjon az agyad? Ráadásul általános érvényű igazság: Aki egyszer megteszi, megteszi még egyszer.

Aztán ki tudja? Lehet megváltozott... Te döntöd el, hogy megpróbálsz bízni benne, vagy szakítasz vele, mert állandóan ezen őrlöd magad.

2011. aug. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vágd fejbe egy helyesírási szótárral!
2011. szept. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!