Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Most lesz 2 éve,hogy együtt vagyok a barátommal. Mostanában nagyon sokat veszekszünk. Nemrég elmentem 2 barátnőmmel és egyik fiú haverommal hülyülni..sétáltunk,ettünk ilyesmi. Mondtam is neki,hogy a fiú is jön,mert az egyik bnőmmel összeveszett és ki akartam őket békíteni. A fiúra nagyon féltékeny a barátom..nem tudom felfogni,hogy miért..nem egy adonisz..és olyan tipikus mai bulizós pasi aki habzsolja a csajokat,de havernak megfelel,mert jókat lehet vele dumálni.Este elmondtam neki(miután hazamentem felhívtam,mert haverjainál aludt,hogy elmentünk hülyülni..nem szólt semit. Másnap pedig nekemsett,hogy én egy k*rva vagyok meg mekkora r*banc..az összes létező ronda szót használta rám..és szakított. Én kiborultam teljesen..azzal vádolt,hogy megcsaltam, pedig a gyerekhez még hozzá sem értem..barátnőim ott voltak vele tudják bizonyítani..Kikészültem idegileg,olyanokat mondott,hogy más ott hagyta volna a fenébe..de én szeretem. Begyógyszereztem magam..jó tudom ezért sokan kiröhögnek...de csak annyira,hogy egy jót aludtam. Környezetre nem nagyon reagáltam ezért is siettek ide hozzám a bnőim meg a srác,hogy élek-e. Beszélgettem msnen barátommal,kicsit lenyugodott. Mondtam neki,hogy mi volt,de lesz*rta és azon akadt ki,hogy eljöttek hozzám megnézni,hogy mivan velem.Ismét k*rva voltam és satöbbi. Na kibékültünk végül is...szerintetek? Bezzeg mikor ő hazudik a szemembe olyat, ami nyilvánvaló..,hogy csajokkal smsezget..és a szemembe hazudik,pedig láttam is..meg kibeszél a haverjainak:/ Én pedig akkor már k*rva vagyok ha elmegyek néha haverokkal.. Mit tegyek?:(
2010. júl. 14. 09:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nagyon enyhén neki, mert ha tudod, h ennyire féltékeny, akkor minek felpiszkálni a csőrét ezzel... a többiben neked... + ne hagyd azt, h így leszóljon, hamár te is látsz egy csomó nyílvánvaló dolgot... Úgy birom az "ő a rossz, ő a csúnya, de annyira szeretem, majdnem megeszem" dolgot...-.-"

Itt felfelé + lefelé van út... vagy felállsz, és megmondod neki a magadét, h ne szóljon le, vagy lepunnyadsz, és csak tűrsz... aztán adagolhatják neked később a lelki fröccsöket...

Én csak a te érdekedet nézve írtam mindezt.. egy-két dolog bántó lehet, de a lelkifröccsös része sajna igaz...

2010. júl. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Féltékeny.. oké de ilyet mondani egy lánynak.. wrva nagy csicska lehet ez a kis köcsög.. már bocs.. amugy neked van igazad és sürgösen felejtsd el ezt a senkit..
2010. júl. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
qrva
2010. júl. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Csak az első két mondatot olvastam el, de kijelentem, hogy a srácnak! Mindig a férfinak van igaza.
2010. júl. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

na ezt soha nem fogom megérteni. az emberek rohadt önmarcangolását, meg önostorozását. egy életed van. most vagy egyszer fiatal. a sorsodat te irányítod (hülye aki mást mond) te egy ilyen fiúval akarod elcseszni? tessék. egészségedre. majd amikor 35 évesen magadhoz térsz, hogy 'hoppá, elcsesztem a legszebb éveimet', akkor már nem tudod visszacsinálni.

azért vagy gyenge, mert elhiteted magaddal. saját magad előtt(lehet, hogy mások előtt is, de szerintem az előbbi fontosabb) aláz porrá a barátod és rombolja az önbecsülésed. te ezt elviseled? tessék. mi az, hogy nem tudsz vele szakítani? ne magyarázd már, hogy 'jaaj, így, meg úgy szeretem'.. ezzel nem adsz esélyt a nagy Ő-nek, hogy rád találjon(ja, csak úgy szólok, hogy a nagy Ő, nem olyan mint a barátod). szakítasz vele, szenvedsz egy kicsit, de az idő minden sebet begyógyít(tudom, hogy közhely, de szintén igaz) és később olyan boldog lehetnél, amiről most nem is álmodsz.

a gyógyszerezés miatt nem nevetek, hanem undorítónak tartalak, hogy ilyent tennél egy tapló miatt, mikor vélhetően sokan vannak, akik szeretnek. az emberiség azon nagy százalékához tartozol, akiket lehánynék az önzőségük miatt. gratulálok:)ne csodálkozz, hogy a barátod nem becsül meg, mikor te sem becsülöd meg magadat.

ne sírj, hanem vedd észre a fontos és értékes dolgokat..

2010. júl. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Senkinek, az itt vázolt helyzetben annak a nőnek lett volna igaza aki többet felé sem néz a pasinak.
2010. júl. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szerintem jó nagy hülye vagy hogy eltűröd ezt tőle.

Ki akar sajátítani, szerintem szakíts, sok olyan pasi van aki becsülné ha lenne barátnője, nem hogy így szemétkedne vele.

20f

2010. júl. 19. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!