Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Most lesz 2 éve,hogy együtt vagyok a barátommal. Mostanában nagyon sokat veszekszünk. Nemrég elmentem 2 barátnőmmel és egyik fiú haverommal hülyülni..sétáltunk,ettünk ilyesmi. Mondtam is neki,hogy a fiú is jön,mert az egyik bnőmmel összeveszett és ki akartam őket békíteni. A fiúra nagyon féltékeny a barátom..nem tudom felfogni,hogy miért..nem egy adonisz..és olyan tipikus mai bulizós pasi aki habzsolja a csajokat,de havernak megfelel,mert jókat lehet vele dumálni.Este elmondtam neki(miután hazamentem felhívtam,mert haverjainál aludt,hogy elmentünk hülyülni..nem szólt semit. Másnap pedig nekemsett,hogy én egy k*rva vagyok meg mekkora r*banc..az összes létező ronda szót használta rám..és szakított. Én kiborultam teljesen..azzal vádolt,hogy megcsaltam, pedig a gyerekhez még hozzá sem értem..barátnőim ott voltak vele tudják bizonyítani..Kikészültem idegileg,olyanokat mondott,hogy más ott hagyta volna a fenébe..de én szeretem. Begyógyszereztem magam..jó tudom ezért sokan kiröhögnek...de csak annyira,hogy egy jót aludtam. Környezetre nem nagyon reagáltam ezért is siettek ide hozzám a bnőim meg a srác,hogy élek-e. Beszélgettem msnen barátommal,kicsit lenyugodott. Mondtam neki,hogy mi volt,de lesz*rta és azon akadt ki,hogy eljöttek hozzám megnézni,hogy mivan velem.Ismét k*rva voltam és satöbbi. Na kibékültünk végül is...szerintetek? Bezzeg mikor ő hazudik a szemembe olyat, ami nyilvánvaló..,hogy csajokkal smsezget..és a szemembe hazudik,pedig láttam is..meg kibeszél a haverjainak:/ Én pedig akkor már k*rva vagyok ha elmegyek néha haverokkal.. Mit tegyek?:(
2010. júl. 14. 09:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
NEKEM!
2010. júl. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
pedig reménykedtem,hogy nekem..:)
2010. júl. 14. 09:49
 3/17 anonim ***** válasza:

Ja amúgy neked, csak nem kellett volna visszamenned hozzá:S

Tudod mikor mennék vissza apsihoz, ha nem hisz nekem + így beszél velem... Álljon már meg a menet. Keményíts be te is.

Akár mennyire is szereted.

2010. júl. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Gyenge vagyok én ahhoz..nem bírom elhagyni.
2010. júl. 14. 09:53
 5/17 anonim ***** válasza:
Először is ne fogd fel ennyire tragikusan a helyzetet. Gondolom még nagyon fiatal vagy. Még sok kellemetlen élményben lesz részed, az élet már csak ilyen, de nem szabad elkeseredni, mert lesznek nagyon szép pillanatok is. Ha barátod nem tud bízni benned és nem akarja, hogy normális életet élj, akkor nem kéne vele lenned. Szereted? Ki fogod heverni, lesz más, lesz jobb. Viszont ha folyamatos szenvedés mellette, akkor az nagyon nem jó. Próbáld megbeszélni vele, de ha folyamatosan csak szid, akkor gondolkodj el rajta, hogy neked ez kell? Légy ősznite a sráccal is és magaddal is. Tudom nehéz az ilyen helyzet, de csak ti tudjátok megoldani.
2010. júl. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
szerintem nem jó ez kapcsolat, bocs
2010. júl. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

09:53

18 éves vagyok..Olyan nagyon fiatalnak nem mondanám magam.:)

2010. júl. 14. 09:56
 8/17 A kérdező kommentje:
amúgy köszönöm a válaszokat.
2010. júl. 14. 09:56
 9/17 anonim ***** válasza:
senkinek én otthagytalak volna.
2010. júl. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
neked volt igazad, de abban rosszul döntöttél, hogy vele maradtál. A nők nagy része nem normális... ha szakítanál vele, akkor egy ideig szar lenne, de utána találnál egy olyan férfit, aki megbecsül. ennyi.
2010. júl. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!