Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a páromtól nem kapok megerősítéseket, mert nem vagyok az esete, azt pótolhatja, hogy az életem más részein jelölök ki célokat?

Figyelt kérdés

Sportokban és alkotói tevékenységben. Több mindenben jó akarok lenni, megmutatni a tehetségem és a kitartásom, kompenzálni azt, hogy nőként (külsőben) nem vagyok az esete. Lehet így kielégítőbb a kapcsolatunk? Vagy mindig ugyanolyan fájó lesz, és semmi sem pótolhatja? Ő megbánhatja idővel, hogy engem választott?

Komolyan el kell a megküzdési stratégiákon gondolkoznom, beleélni magam a jövőnkbe, mert hamarosan dönteni kell, hogy elköteleződünk-e egymás mellett.


2019. aug. 28. 08:01
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

@7: a szex önmagában még egy kapcsolatot sem tartott össze. És ugyanolyan felszínes dolog, mint a kknezet.


Amúgy mivel a szex csak később derül ki, egy ilyen kapcsolatba kódolva van, hogyha jön egy “ideál” nő, akkor lépni fog, legfeljebb utólag rájön, hogy a szex nem olyan jó. Vagy arra, hogy a másik nő is tud ugyanannyit, csak még vonzó is neki.


Az, hogy vonzodjak a páromhoz fontos. Az exbarátnöim sem voktak topmodellek, de mindegyikükben találtam vonzó, izgalmas dolgot



Miért alázod magad? Ennyire nincs más opciód?

2019. aug. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, a 6-nak szántam, nem a 7-nek
2019. aug. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
"kompenzálni azt, hogy nőként (külsőben) nem vagyok az esete. " - ez ugy nagy joindulattal 2-3-4 evig mukodhet. Kompenzalsz vadul, neha meg lesz valami sikerelmenyed is, ha a faszid odadob par bokot, hogy "jaj de szep feszes lett a popsid a sok kitarto sporttol" vagy "de szepet alkottal", de elni igy hosszutavon nem lehet. Es amikor erre rajossz mert mar olyan depresszios frusztralt vagy attol, hogy az egesz eleted egy kompenzacio, aminek az az alapja, hogy te alapbol nem vagy eleg jo, akkor mar csak verheted a fejed a falba, hogy mi az istennek pazaroltam el 8-10 evet arra hogy eleg jo legyek, hogy kompenzaljak? Elarulom, tok mindegy mit csinalsz sosem fogod azt erezni, hogy tenylegesen kompenzaltal. Sosem fogod magad eleg jonak, elegnek erezni ebben a kapcsolatban. Tok mindegy milyen kitarto vagy. Meg eleve, az a kapcsolat ahol megkuzdesi strategiakat kell alkalmazni, az mar eleve halott. Egy kapcsolatban együtt kuzdunk, nem pedig azert hogy jaj a masik ne banja meg hogy engem valasztott, es jaj hogy lehet kielegitobb a kapcsolatunk.. annal a kapcsolatnal amibe erdemea kozos jovon elgondolkodni ilyen kerdesek fel sem tudnak merülni. Ezert nincs ertelme nektek kapcsolatban lennetek, mert üvölt a kerdesrol, hogy evek multan minimum terapiara lesz szukseged egy ilyen utan, amit ennyire eroltetnel a semmiert.
2019. aug. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a valóságban is ennyire vészes-e a helyzet, mint amilyennek leírod.. de ez nagyon szánalmasan hangzik. Olyant még hallottam, hogy valaki nem szerelmes a párjába, de hogy te nem vagy az esete, az úgy már írtó gáz.
2019. aug. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Rajong a nagy mellekért, és már szinte fétise egy bizonyos bőrtípus, ami genetikai adottság. Azon kívül az arcom sem tetszik neki, kivéve egy konkrét-mosolytípusom.


A belső egyezőségek miatt van velem, viszont azt ő sem tudja megválaszolni, hogy a külsőm hiányosságaival mennyire tud kiegyezni hosszú távon.

2019. aug. 28. 08:34
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Amit most írsz az azért más, mint amit eddig.


Volt barátnőm, akinek gyönyörű teste volt, de kicsit “karakteres” arca. Volt akinek elég göcsörtös lába, és volt, aki el az ideálomnál nagyobb feneke. Azaz, nem voltak tökéletesek (ahogy persze én sem vagyok az)


Mégis mindegyikre tudtam mondani őszíntén, hogy gyönyörű nő, nekem tetszik. Tudtam dicséri azt, ami bejött rajtuk.


És ami közös volt mindegyikben, hogy intelligens, humoros nők voktak. Egyiknek sem kellett kompenzálni semmit.



Tehát jó lenne eldönteni, hogy a párod vonzódik hozzád, csak nem mindenben vagy tökéletes, vagy van 2 jó tulajdonsagod (mindkettő felszines), ami miatt megtűr???

2019. aug. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

#13 Nagyon köszönöm. Most kicsit visszavonulok magamba újra átrágni a kételyeket.


3 éve vagyunk együtt, és mindig azt reméltem, hogy ha egyszer velem van, az azt jelenti, egyszer meg/belémszerethet annyira, hogy teljesen elfogadjon és ilyenek ne számítsanak. Ő egyébként végig racionálisan gondolkozott rólunk, úgy mérlegelt. Nekem minden logika ellenére hiányzik, hogy nem érez szerelmet - mert én igen.

2019. aug. 28. 08:44
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
És már 3 évet elraboltál az életedből egy ilyen kapcsolatra? Szent szar...
2019. aug. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
#16 Ő nem tudja azt mondani, hogy gyönyörű nő vagyok, és tetszem neki.
2019. aug. 28. 08:47
 20/30 anonim ***** válasza:
A mai világ embere állandóan kompenzálni akar, ezért került a zászlóra a "lépd át a határaid" szlogen. Millió boldogtalan ember, eszméletlen rossz kapcsolatok, emberi elhidegülés... aztán sportoljunk, művészkedjünk, tanuljunk, ha már boldogok nem lehetünk. Szép új világ, viszont senkinek ne legyenek kétségei, a jövő már nem az érzelmekről, a családról és a boldogságról szól. Profit, pénz, rabszolgaság.
2019. aug. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!