Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha az osztályomban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha az osztályomban nincsenek barátaim? Egy srác pótolhatja a barátokat?

Figyelt kérdés

Már pár éve ebbe az osztályba járok, és voltak is barátnőim, de mindegyikük egy bandához csapódott, ami nem az én világom, mert társaságban meg se szólalok - csendes, visszahúzódó, zárkózott lány vagyok:(.

Szóval nincsenek barátaim az osztályban. Vagyis vannak páran, akik néha elbeszélgetnek velem, de olyan nincs, akivel lógok szünetekben.

A szomszéd teremben viszont van egy srác (évfolyamtársam), aki tetszik nekem, már hónapok óta. Most lehetőségem van lépni felé, és talán össze is jövünk.:) Ha sikerül, és összejövünk, akkor legalább lesz valaki a suliban, akivel lóghatok.

Gáz, ha az osztályban nincsenek barátaim?

Hogy változtathatnék ezen?

16/L


2009. szept. 1. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Én mindig azt mondom,nem tudhatjuk,mit hoz a holnap! Szerintem attól függetlenül,hogy az osztályban nincsenek barátaid,nagyon is értékes vagy! Én is mesélhetnék...:)
2009. szept. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Olyan igazi barátaim nekem sincsenek az osztályba.Ugyan elbeszélgetek mindenkivel,de az egész osztály sok kis klikkből(csapatból) áll :-S Szóval inkább haverjaim vannak.


Szerintem egyáltalán nem gáz,ha összejössz azzal a sráccal,már miért lenne az?Legalább tudsz valakivel lógni a szünetben,vagy a suliból :-DDDD

Na,ez csak vicc volt,ilyet nem szabad! :-)


18/L

2009. szept. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

en se vagyok joba a az osztalytarsaimmal(a lanyokkal)!

ok ojan gyerekesek es csak arrol tudnak beszelni hogy mi volt azelott valo este a pasijukkal...

en inkabba fiukkal logok es sokkal jobbal el tudunk dumalni mindenrol(meg intimebb dolgokrol is) mint a csajokkal

2009. szept. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

még gimis voltam,lánybarátaim nekem se voltak (azóta sincsenek,csak haveri szinten)...

barátomnak csak fiukat tudok mondani,jobban kijövök velük

nincs ezzel semmi gond

2009. szept. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!