Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a páromtól nem kapok megerősítéseket, mert nem vagyok az esete, azt pótolhatja, hogy az életem más részein jelölök ki célokat?

Figyelt kérdés

Sportokban és alkotói tevékenységben. Több mindenben jó akarok lenni, megmutatni a tehetségem és a kitartásom, kompenzálni azt, hogy nőként (külsőben) nem vagyok az esete. Lehet így kielégítőbb a kapcsolatunk? Vagy mindig ugyanolyan fájó lesz, és semmi sem pótolhatja? Ő megbánhatja idővel, hogy engem választott?

Komolyan el kell a megküzdési stratégiákon gondolkoznom, beleélni magam a jövőnkbe, mert hamarosan dönteni kell, hogy elköteleződünk-e egymás mellett.


2019. aug. 28. 08:01
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Nektek semmi ertelme parkapcsolatban lennetek egymassal.
2019. aug. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Minden páromban volt valami, amihez erősen vonzódtam (külső és belső terén is)


Olyan nővel sosem voltam együtt, aki nem volt az esetem.


Szerintem nektek sem kellene ezt erőltetni

2019. aug. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
#1 Ha van egy kis időd és kedved, megírnád pontosabban, hogy miért nem, miért jutottál erre? Volt esetleg hasonló tapasztalatod is?
2019. aug. 28. 08:14
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Egy párkapcsolat nem arról szól, hogy az egyik egy életen át azért küzd, hogy megfeleljen a másiknak. Ha fejlődni akarsz, azt magadért tedd. Abban fejlődj, amiben te szeretnél.
2019. aug. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

“Egy párkapcsolat nem arról szól, hogy az egyik egy életen át azért küzd, hogy megfeleljen a másiknak”


Főleg azért, mert úgysem fogsz tudni megfelelni.


Ha nekem nem jön be a magas szőke csaj, mert az alacsony barnára bukom, akkor fejen állhat a szöszi, akkor sem fog megfelelni.



Szomorú látni itt a GYK-n is, hogy mennyien akarnak csak a másikért változni, de önmaguk érdekében milyen kevesen

(Lásd l, a pasiért, és nem az egészségért akar fogyni, vagy a srácok “majd eljarok programokra ha lesz valakim” vs azért járok programokra, hogy jól érezzem magam)

2019. aug. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
#2 Ha a szex viszont működik, sőt, jobb lenne, mint előtte az ideálokkal, akkor is örök ék lenne szetinted köztetek, hogy sokkal jobbra vágytál/vágynál a felszínes elvárásokban?
2019. aug. 28. 08:19
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Valami csak összehozott titeket.
2019. aug. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Bocsánat, ott félreérthető voltam. Azokban fejlesztem magam, amikben magam is szeretném, de közülük jobban koncentrálnék arra, ami a páromnak is imponálna. A problémám az, hogy ezekün keresztül szeretném megkapni a hiányzó elismerést, megerősítést.
2019. aug. 28. 08:24
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ennek sok értelme lenne. Volt egy férfi az életemben még fiatalabb koromban. Pár év alatt teljesen leigénytelenedett. 30kgot magára szedett, nem volt kedve sokszor fürödni, mert ő fáradt és sorolhatnám. Tehát eljutottam arra a szintre, hogy mint férfi nulla reakciót váltott ki belőlem. De ez mellett sikeres volt a hobbiaiban a munkájában. Viszont én nem azzal bújtam ágyba, úgyhogy gyorsan vége is lett.
2019. aug. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

#6

Ez a két dolog alapból kizárja egymást. Olyan emberrel nem jó a szex, akihez nem vonzódok, lehet akármekkora lepedőakrobata. Nekem ilyenek pl a túlsúlyos pasik, semmilyen mértékben nem bírom a hájat, így sose tudnám élvezni velük a szexet. Szóval ha veled szeret szexelni, akkor mégiscsak vonzódik hozzád. Miért gondolod, hogy nem? Hogy nézel ki és milyen az esete?

2019. aug. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!