Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek elfogadható vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elfogadható vagy sem?

Figyelt kérdés
23F vagyok barátnőm is 23 éves. én nem dohányzom nincsen káros szenvedélyem de barátnőm dohányzik és a cigijében nagyon sokszor nem csak dohány levél van... engem kifejezettem zavar ha egy nő dohányzik főleg ha más dolgokat is tesz bele a cigibe.. mondtam neki tudja is ezt de miattam nem akar leszokni csak ha ő úgy gondolja.. nos?
2010. júl. 13. 10:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
nézd. ha nem tudod leszoktatni a cigiről és nem is akar, akkor hiába teszel bármit. "vagy megszoksz, vagy megszöksz". mivel az én párom is dohányzik és nem is akar, nem is tud leszokni (bár tudna, ha nagyon akarna), így nem tudok mit tenni. így ismertem meg, így fogadtam el az elején. nagyon sok vitánk volt a cigi miatt, ezért nem is érdekel már az egész. persze, kompromisszumot azért kötöttünk. ha már közeledik a baba, akkor leteszi. akár így, akár úgy. szóval ne próbáld meg ilyen téren megváltoztatni, mert úgysem fog menni, ha ő nem akarja. és az hogy mindig emiatt veszekedtek, nem lesz jó vége. 27/L
2010. júl. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

anno én is dohányoztam, nekem ez helyettesítette a kávét, minden reggel elszívtam egy szálat. ritkábban délután is. viszont ha a barátommal találkoztam, akkor délután semmiképp, hogy ne maradjon szaga. tudom, hogy nem szereti a cigiszagot, de sosem kért, hogy szokjak le. aztán én meg végül abbahagytam magamtól, de nem a barátom miatt, hanem magam miatt.


szerintem nem várhatod el, hogy miattad szokjon le. ez olyan, mintha neked lenne valami hobby-d, amit nagyon szeretsz, és ő elvárná, hogy a kedvéért abbahagyd. te is fel lennél háborodva. hagyd rá, vagy köss vele kompromisszumot: azt igazán megteheti érted, hogy nem dohányzik, ha veled van. azt ki lehet bírni.

2010. júl. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

nos igen, alapszabály, hogy függőkkel nem kezdünk (ezt leginkább a vicces cigire értem). és igen, hosszú távon roncsolja az agyat, bnőd nagyon elbutulhat idővel, ha legalább erről nem szokik le akkor én a helyedben hagynám, mert egy idő után nem az az ember lesz, akit te szeretsz. hála a jó égnek, hogy nekem soha nem volt ilyen gondom párjaimmal:S

cigivel kapcsolatban annyit, hogy én sem dohányzom és tényleg elég rossz hamutálat nyalogatni, de ha valamilyen szinten visszafogja magát a másik, akkor lehet némiképp tolerálni, még ha nem is szokik le. bár tény, hogy se a fogmosás se az evés se semmi nem viszi ki egy dohányos szájából azt a bűzt :S volt, hogy elöző párom reggel elszívott egy szálat és én este 5kor megéreztem. pedig fogat mosott mielőtt mentem és evett is, és nem gyújtott rá többször aznap miattam. sajnos ezt vagy megszokja az ember, vagy megszökik.

2010. júl. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

igen.. ebben igazatok van hogy jobb úgy leszokni ilyen dolgokról hogy az ember saját magától teszi le. de én úgy érzem hogy 9 hónap után ha tényleg komolyan gondolja velem akkor legalább a "más"cigit leteszi és a sima cigiről meg szépen lassan leszokik..

főleg hogy már egy diplomás nő és szerintem igy azt a "más"cigit igazán letehetné..

2010. júl. 13. 14:06
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekem ez nem elfogadható. Garantáltan dobnám a csajt, mert előbb utóbb tuti balhé lesz belőle.
2010. júl. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
hát valamiért csak vele vagy és ő meg veled, szóval próbáljatok kompromisszumot kötni, hogy ne gyakran gyújtson rá ha veled van, de minél jobban erőlteted a leszokást, annál kevésbé fog sikerülni. Meg kell várnod még magától dönt úgy, hogy abbahagyja, és ne úgy fogd fel, hogy ha nem teszi meg nem is szeret. Gondolom akkor nem melletted szokott rá, tehát tudtad, hogy dohányzik és neked mégis ő kellett, tehát ne hirtelen akard megváltoztatni. Gondolj inkább arra, hogy miért szereted.
2010. júl. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Nos...én 23F barátnője vagyok...és csak annyit üzenek neki, hogy szeretem és bármit is csinálok, az soha nem ellene irányul, nem akarom bántani. Elkezdtem változtatni a rossz szokásaimon, de nem csak miatta. Én éreztem úgy, hogy ideje már...Nyaggatni meg bizalmatlankodni meg felesleges, az nálam eddig még nem hatott. De ezeket úgyis tudod, 23F.

Csak várj és figyelj, na meg vigyázz rám (de ne vidd túlzásba)!

2010. júl. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!