Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek elfogadható vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elfogadható vagy sem?

Figyelt kérdés
23F vagyok barátnőm is 23 éves. én nem dohányzom nincsen káros szenvedélyem de barátnőm dohányzik és a cigijében nagyon sokszor nem csak dohány levél van... engem kifejezettem zavar ha egy nő dohányzik főleg ha más dolgokat is tesz bele a cigibe.. mondtam neki tudja is ezt de miattam nem akar leszokni csak ha ő úgy gondolja.. nos?
2010. júl. 13. 10:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%

Egyáltalán nem tisztel, sőt nem is nagyon érdekli a te véleményed. Nagyon sokat számíthatsz akkor neki, ha érted nem képes letenni a cigit.

Nos, közöld vele, hogy neked ez tényleg nem tetszik az meg főképp, hogy miattad nem is lenne hajlandó abbahagyni, meg ez nem is nőies...sztem. Aztán kérdezd meg, hogy akar-e veled maradni vagy inkább a spanglival lenne?

2010. júl. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%

legközelebb Te is bökjélrá egy csárra vele (H) :D:D:D

am meg ha miattad nem akar leszokni akk b*sszad ki a g*cibe.:D:D:D:D

találsz jobb ;)

És ha jó pasivagy akkor talán még engem is ;)

17/F

2010. júl. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
öcsém te menj és ásd el magad. mármint az utolsó kommentelő.
2010. júl. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
60%
Mért?:O 17/F
2010. júl. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Egyet értek a barátnődel! Ne szokjon le senki, csak a maga kedéért. Hasonló helyzetben vok, csak én vok a dohányzófél. Én sem szoktam le a barátnőm kedvéért, de ha vele vok nem bagózom. Ha viszont ezt is leszara, h az együtt töltött időtökben te is jól érezd maga, akkor tényleg lapát... 18/l
2010. júl. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

jajj már megint kezditek?? Mármint a veszekedést egy nemi hovatartozás miatt! Nőjjetek már fel!

Az én pasim sem szokott le a vicces cigiről, aztán lett belőle rendőrségi ügye, és azóta még a rendes cigit sem szívja el :D Az a baj, hogy Ők úgysem fogják letenni a kedvedért. Te pedig vagy megszokod, vagy megszöksz.

2010. júl. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

De most a melegeket mért nem lehet elfogadni?

ugyan olyan emberek vagyunk mint Ti...HEterok...

2010. júl. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

a párom nemdohányzó, így otthon nem dohányzok, ha nagyon nem bírom pl tele ettem magam vagy hosszan telefonálok és közben dohányzom, kimegyek az erkélyre, és utána egyből fogat mosok és kezet.


csak ha együtt elmegyünk valahova, akkor cigizek előtte, étteremben is ha ketten vagyunk, nemdohányzó helyre ülünk, ha társasággal, akik cigiznek , akkor dohányzóba.


de amint hazaérünk fogat mosok meg arcot mert tudom, hogy büdös... nem mondja, azt mondja, cigizzek benn ha akarok, de én tudom, és nem akarok büdös lenni.


az a baj, nekem ez hatott (nem szoktam le sajnos, de figyelek a másikra), volt régen egy barátom mindig piszkált, pedig kocadohányos volt. hogy fúúúj miért dohányzom reggel tízkor, vagy délben, és böööe és büdös... és engem zavart hogy piszkál, mert akkor, mint egy gyerek, dacolok :D


de ha picit elhúzódsz a csóktól, mert büdös, akkor észrevehetné magát a barátnőd :-(


a füvezés hosszú távon meg roncsolja az agyat meg ahogy régi haverjaimat nézem, megváltoztatj a viselkedést, agresszívvá tesz. mondjuk bulik alkalmával avgy ilyenek belefér, bár én nem füvezek.

2010. júl. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
eggyett értek az elöttem szólóval.:D:P
2010. júl. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Kérdező én csak azt nem értem h ha tudtad hogy a párod dohányzik és utálod a cigit s nem dohányzol, akkro miért is mentél bele a kapcsolatba egyáltalán?
2010. júl. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!