Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátom és én,lassan már 5hónapja járunk. Sose volt tökéletes a kapcsolatunk,most se az, de szeretjük egymást.

Úgy érzem kihűlt egy kicsit ez... újitásokat akar a szexben...és a párkapcsolatunkban. Azt akarja hogy picit foggyak ( 3-4 kilót...de akkoris...:S) hogy festessem át a hajam...hogy ne talizzunk annyit. és stb... szinte úgy érzem,mindent meg akar változtatni rajtam.

Nem tudom mit tehetnék. Én úgy gondolom,ha őszintén szerelmes lenne belém,úgy szeretne ahogy vagyok.

De,ő váltig állitja,hogy nagyon szeret engem. ( sose hazudik...) szóval nemtudom...:/

Segítsetek.!

Előre is köszönöm.


2010. júl. 13. 01:51
 1/9 anonim ***** válasza:

hát szerintem ha igazából szeretne akkor nem akarna megváltoztatni rajtad semmit....

ha szeret akkor úgy szeressen ahogy vagy és ennyi...

2010. júl. 13. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen.. én is így gondolom. De ő szeret. Azt mondja eddig nem szeretett senkit se ennyire... mégis nagyon szeretné eeket a változásokat.
2010. júl. 13. 02:02
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha a nőm felszed pár kilót,én is szólok,hogy kicsit kapja össze magát.Szerencsére össze is kapja rövid idő alatt.Én meg egész nap dícsérem az alakját.

Viszont arra nem tudom rávenni,hogy velem edzen.

2010. júl. 13. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Tudod mondani mindent lehet.

Ha tényleg szeretne, és nem csak mondaná h szeret, akkor nem akarna megváltoztatni ... :(

2010. júl. 13. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

ha annyira lapos hogy ezt már te is látod akkor ott gáz van.

vátloztass egy kicsit de ne soket, nehogy az legyen hogy ő irányit kicsit a szexen meg egy nagyon kicsit a külsődőn ,

ha benne vagy akkor hajfestés is mehet de csak a neked tetsző szinre válts ne arra ami neki tetszik.de ha ez sem elég neki akkor az nem normális ha sokat akar akkor csek a szerelembe szerelmes...

2010. júl. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne változtass magadon ennyit egy pasi kedvéért, ha neked így is tetszik a hajad és az alakod... Majd lesz olyan akinek így tetszel... Én találtam:) 21/L
2010. júl. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

ha szeret valaki akkor úgy szeret ahogy vagy . Lehet egy kis változatosságra vágyik csak és ennyi az egész !

17/L

2010. júl. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

de én így szeretem magam.. már megszoktam h picit husis vagyok.. hogy vörös a hajam...:S

és tetszik.

és nem vagyok annyira kövér hogy neki ez baj legyen.. eddig nem volt baja most miért igen?:/

2010. júl. 14. 00:06
 9/9 anonim válasza:

Én erre azt mondom ha te jol érzed magad a bőrődben akkor ne változtass.

van egy őrőkős mondás ami erre is igaz....

megszok vagy negszőkik.........

2010. júl. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!