Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akarom őt de nem lehet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarom őt de nem lehet az enyém? Bőv. L

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Több hete,hogy megláttam egy férfit és egyszerűen megmagyarázhatatlan dolgot váltott ki belőlem!

Hihetetlenül vonzódom hozzá és most már teljesen biztos az is ,hogy én sem vagyok közömbös számára.

Nagyokat köszön ha meglát és olyan szépen mosolyog rám.Észrevettem,hogy követ a szemével keresi a tekintetemet.Tuti,hogy tetszem neki és nekem is nagyon szimpatikus.A tekintetünk is találkozott már jó néhányszor és csak nézzük egymást pár pillanatig.

A baj csak az,hogy ő is házas és én is házasságban élek most már 2 éve.A férjem nem érdemelné meg,hogy megcsaljam bár a kapcsolatunk nem a legjobb.

Mit gondoltok erről a történetről?Mihez kezdjek most?

Válaszaitokat köszi!


2010. júl. 12. 23:15
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

"Igen,biztos vagyok benne,hogy egész életemben bánnám,hogy nem használtam ki a lehetőséget.Az tuti!"


Akkor még ma hagyd el a férjed, aztán mehetsz a lehetőséged után! Aljas dolog a megcsalás, viszont ha így érzel, akkor fölösleges tovább a férjeddel maradni, nem is értem miért vagy vele. Lehetséges, hogy ezért sem tökéletes a kapcsolatotok, mert úgy érzed neked kijárnak ezek a dolgok az életben és csak hátráltat a férjed.

2010. júl. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

A férjem nagyszerű ember és minden rendben is lenne csak egy kis dolog hiányzik a kapcsolatunkból: az a plusz,szikra.

Nem mondom tényleg hajt a kíváncsiság és ez azért van így,mert korán belementem egy házasságba és nem gyűjtöttem elég tapasztalatot.Ahogy azt korábban is leírtam a férjem előtt csak egy pasim volt de csúnyán hoppon maradtam.

Azért köszi még1szer mindenkinek!

2010. júl. 13. 11:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!