Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akarom őt de nem lehet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarom őt de nem lehet az enyém? Bőv. L

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Több hete,hogy megláttam egy férfit és egyszerűen megmagyarázhatatlan dolgot váltott ki belőlem!

Hihetetlenül vonzódom hozzá és most már teljesen biztos az is ,hogy én sem vagyok közömbös számára.

Nagyokat köszön ha meglát és olyan szépen mosolyog rám.Észrevettem,hogy követ a szemével keresi a tekintetemet.Tuti,hogy tetszem neki és nekem is nagyon szimpatikus.A tekintetünk is találkozott már jó néhányszor és csak nézzük egymást pár pillanatig.

A baj csak az,hogy ő is házas és én is házasságban élek most már 2 éve.A férjem nem érdemelné meg,hogy megcsaljam bár a kapcsolatunk nem a legjobb.

Mit gondoltok erről a történetről?Mihez kezdjek most?

Válaszaitokat köszi!


2010. júl. 12. 23:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Ezt jól megfogalmazta az előttem szóló...az érzelmek ütköznek az értékrenddel...Hát nehéz dolog. Az ösztönén azt diktálja, hogy cselekedj, a felettes én (tanult viselkedés, erkölcsök) pedig azt, hogy helytelen és erkölcstelen, gerinctelen. Pláne most, hogy nyár van...valahogy más a hangulata az embernek. Csinosabbak, vidámabbak vagyunk, és érthető, ha vágysz arra, hogy legyen egy kis izgalom, egy kis pörgés. Írtad, hogy lelkizős vagy: tudod mit? Menj bele! Nagyon magamra ismerek benned. Menj bele!

Szerintem te is olyan vagy, hogy mindig másokat helyeztél magad elé, és sokszor lemondtál a vágyaidról..ezt mutatja az is, hogy nem volt senkid előtte. Hát tudod mit? Neked is kijár...Ismerem ezt a heves vonzódást is. Ne utasítsd vissza a pasit!

2010. júl. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Imádlak köszönöm!Végre valaki megértett ENGEM!Eddig mindig azt tettem amit más mondott és akart.Mostanság bújt ki belőlem az az énem,hogy harcoljak magamért ,álljak ki a gondolataimért és a vágyaimért!!!!!;)
2010. júl. 12. 23:54
 13/22 anonim ***** válasza:

Én vagyok az a durva hozzászóló.


Arra kérlek, mielőtt cselekedsz, válj el. Ne verd át a férfi társaimat.


Csak ezt akartam kifejezni, azzal a durva hozzászólásommal. Nálunk ez simán megy átverésnek.


Köszi.


További szép estét.

2010. júl. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Ez így sokkal szebb volt és természetesen neked is köszönöm a válaszodat!
2010. júl. 12. 23:58
 15/22 anonim ***** válasza:
De azért tényleg van olyan, aki ezért megöli a feleségét. Mondjuk azt is elítélem. Te tudod mekkorák a kockázati tényezők...
2010. júl. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. júl. 13. 00:21
 17/22 anonim ***** válasza:
te tudod, ha már nem úgy szereted a férjed, ha úgy érzed ezt a pasit jobban tudnád szeretni akkor menj és beszélgess, ismerkedj vele...ha nem teszed úgy is megbánnád később
2010. júl. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Igen,biztos vagyok benne,hogy egész életemben bánnám,hogy nem használtam ki a lehetőséget.Az tuti!

Ilyen még nem fordult elő velem soha.7 éve élek a párommal,2 éve házasságban de soha ilyen meg se fordult a fejemben,hogy én félrelépek...ez a mostani helyzet valami egészen más...

2010. júl. 13. 00:29
 19/22 anonim ***** válasza:

mielőtt cselekedsz próbáld meg helyre hozni a házasságod.ha nem megy, akkor felesleges együtt maradnotok.. és utána már pasizhatsz.. de gondolj bele.. neked hogy esne ha a férjed dilemmázna azon h uhh megcsaljam-e párom vagy ne ? szerintem te sem tudnád elviselni..válj el tőle ha már nem szereted.. a rossz házasságra nem a megcsalás a megoldás.. szerintem :S

18/L

2010. júl. 13. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2010. júl. 13. 08:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!