Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akarom őt de nem lehet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarom őt de nem lehet az enyém? Bőv. L

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Több hete,hogy megláttam egy férfit és egyszerűen megmagyarázhatatlan dolgot váltott ki belőlem!

Hihetetlenül vonzódom hozzá és most már teljesen biztos az is ,hogy én sem vagyok közömbös számára.

Nagyokat köszön ha meglát és olyan szépen mosolyog rám.Észrevettem,hogy követ a szemével keresi a tekintetemet.Tuti,hogy tetszem neki és nekem is nagyon szimpatikus.A tekintetünk is találkozott már jó néhányszor és csak nézzük egymást pár pillanatig.

A baj csak az,hogy ő is házas és én is házasságban élek most már 2 éve.A férjem nem érdemelné meg,hogy megcsaljam bár a kapcsolatunk nem a legjobb.

Mit gondoltok erről a történetről?Mihez kezdjek most?

Válaszaitokat köszi!


2010. júl. 12. 23:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
kerüld a palit, ha jót akarsz magadnak: D
2010. júl. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
67%
Ez a kis flort belefert de tobb nem!
2010. júl. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne engedj a csábításnak semmiképpen!!! Ismerd meg önmagad, tegyél föl magadnak kérdéseket, hogy miért, stb.
2010. júl. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem értem miért történik ez most velem.Csak azt tudom,hogy kell valami közömnek lenni ehhez a férfihoz.Kell!!!
2010. júl. 12. 23:28
 5/22 anonim ***** válasza:
Leírtad, hogy a kapcsolatotok nem alegjobb, lehet, hogy emiatt vágysz egy kis kalandra, valami változásra, egy gyors románcra. De te is tudod, hogy ez nem jó, ne engedj a csábításnak.
2010. júl. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Ismerem ezt az érzést, azzal a különbséggel, hogy én szingliként éreztem így a barátnőm pasija iránt. Úgy gondoltam, hogy barátnőm is tudta anno, hogy kivel jön össze, mondták neki többen is, hogy vigyázzon a sráccal. Meg arra gondoltam, hogy ha velem flörtölne, akkor mással is...Tudtam, hogy írtó nagy szemétség lenne tőlem, ha hagynám magam megcsókolni...főleg hogy korábban én tetszettem neki. Tudom, nem a kérdésre válaszoltam, csak azt akartam kifejezni, hogy átérzem a dilemmádat.

Gondolj arra, hogy tudnál-e tükörbe nézni, ha megtennéd...Elvégre az oltár előtt életre szóló hűséget fogadtál, és valamiért Te azt érezted, hogy ő neked az igazi és mellette akarsz lenni.

2010. júl. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Azt gondolom egyébként,hogy bánnám ha nem használnám ki az adódó lehetőséget,a férjem előtt ugyanis csak egy pasival voltam és ő is csak kihasznált.

Tükörbe tudnék e nézni...nem tudom nehéz ezt megválaszolni,de ha azt veszem alapul,hogy milyen lelkizős vagyok akkor tuti nem menne a dolog.

2010. júl. 12. 23:37
 8/22 anonim ***** válasza:
Nem kell itt vetíteni. Pláne saját magad előtt nem. Belül pontosan tudod a válaszokat, csak az a baj, hogy most az érzelmeid ütköznek az értékrendeddel. Vizsgálódj saját magadban, és ne dönts elhamarkodottan! Lehet, ha vársz, az is segít, megold dolgokat.
2010. júl. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek kedves válaszolók!
2010. júl. 12. 23:46
 10/22 A kérdező kommentje:
Na,na na csak lassítsunk egy kicsit!!!!Ez így nagyon durva stílus.Simán leírhattad volna finomabban is az álláspontodat.:S
2010. júl. 12. 23:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!