Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van lelkiismeret-furdalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van lelkiismeret-furdalásom a ex-em miatt, akit már évek óta nem láttam?

Figyelt kérdés
már vagy 5 éve hogy szakítottunk és nem is találkoztunk, nem is beszéltünk meg semmi azóta. van már 2 gyereke, én is férjhez mentem, de nem hagy nyugodtan az elmúlt félévben az, hogy csúnyán bántam vele, mikor együtt voltunk, sokszor megbántottam, stb. én szakítottam vele, mert már úgy éreztem, hogy nem szeretem, nem illünk össze. sokat szenvedett miattam, azt mondta mikor utoljára találkoztunk ( a szakítás után pár hónappal). azóta sem. miért van ez? szinte napi rendszerességgel. a férjemet szeretem, most tervezzük a babát. gondoltam, hogy írok neki egy levelet vagy felhívom, hogy elnézést a régi dolgok miatt. de mi értelme? vagy egyszerűen majd elmúlik és kész?
2010. júl. 12. 10:14
 1/2 anonim ***** válasza:
a lelkiismereted sose hagyj majd nyugodni. tisztázd le a dolgokat vele minnél előbb. ha majd megbocsájt, akkor el tudod majd kezdeni az új életed a mostani pároddal
2010. júl. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom,nyugodtan küldj neki 1 levelet amiben leírod a múltat,így te is könnyítesz magadon,jobb az ha az ember békében válik meg az exétől,nem pedig rossz emlékekkel.Így egymás szemében is jó fényben tüntök fel utólag.Szerintem minden embernek ha vmivel megbántotta az exe a múltban de az ex felülkerekedik önmagán és megbánást tanusít az jól esik s másképp fog viszonyulni a múlthoz.Hiába is késő a múlton bár változtatni nem lehet de megbocsájtani 1másnak ettől még lehet.Szép gesztusnak tartom.Az a baj hogy sok kapcs gyűlölködésben ér véget,ahelyett 1kicsit leadnának az egoból és alázattal elsmernék hogy igen követtem el jó pár hibát,ez nem azt jelenti hogy újból újra kezdeni csak annyi hogy ne haragudjon két ember egymásra a jövőben,s szép dolog legyen visszaemlékezni a közös múltra.:)
2010. júl. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!