Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rosszul vagyok mit tegyek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Nekem eddig nagyon rossz életem volt és úgy érzem, hogy ezek után nagyon jó nőket érdemlek meg csak az a baj, hogy kicsit félénk ember vagyok a test alkatom is eléggé átlagos, de amilyen szar életem volt és nem volt eddig egy barátnőm se én megérdemelném az ország legszebb nőjét is. Nem tudom, azt se hogyan legyek boldog mivel egy lány se szereti, ha egy férfi szomorú. Van esélyem egy bombanőt felszedni? Ha nem min változtassak? Egyszerűen nekem csak felső kategóriás nők kellenek, és megérdemelném is.
2010. júl. 11. 18:50
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Ez természetesen így van. De nem mindegy, hogy te a reklámok által közvetített abszolút plasztik cicákat tekinted ideálnak, vagy pedig megvannak a magad elvárásai és nem fertőzött meg ez a baromság. Azonkívül az ízlés nagyon nagy határokon belül változhat: én szeretem pl a kigyúrt testet, de azt sem bánom ha nem igazán olyan. Tetszik a férfi ideál arctípus, de szeretem a lányosabb arcú fiúkat is, satöbbi... Szóval amiről te beszélsz, hogy neked felső kategóriás nő kell, az nem a te ízlésedet tükrözi, hanem a társadalmi standard-et. Ez a gond.


21/L megint

2010. júl. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
Akkor szűnjenek meg ezek a rohadt reklámok meg a magazinok f.sz zsidók ezt terjesztik.
2010. júl. 11. 22:18
 33/35 anonim ***** válasza:
te nem is bnőt vagy szerelmet keresel hnem egy egy éjszakás kalandot..:|
2010. júl. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Lehet orvosnál a helyed... Nekem te egy nagyon labilis és agresszív embernek tűnsz. Az a tipikus, aki addig simogatja a kiskutyát amíg agyon nem nyomja..........
2010. júl. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
Mondtam már nem egy éjszakás kalandot keresek, hanem egy normális kapcsolatot, nem az a célom, hogy lefektessem hanem hogy együtt legyünk. Nem azért kell nekem egy nagyon szép lány, hogy feltűnősködjek meg mutogassam mindenkinek hanem hogy boldogabb legyen az életem és elfeledjem a rosszakat.
2010. júl. 12. 08:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!