Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rosszul vagyok mit tegyek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Nekem eddig nagyon rossz életem volt és úgy érzem, hogy ezek után nagyon jó nőket érdemlek meg csak az a baj, hogy kicsit félénk ember vagyok a test alkatom is eléggé átlagos, de amilyen szar életem volt és nem volt eddig egy barátnőm se én megérdemelném az ország legszebb nőjét is. Nem tudom, azt se hogyan legyek boldog mivel egy lány se szereti, ha egy férfi szomorú. Van esélyem egy bombanőt felszedni? Ha nem min változtassak? Egyszerűen nekem csak felső kategóriás nők kellenek, és megérdemelném is.
2010. júl. 11. 18:50
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy érdemled meg, ilyen egoval!!!!!
2010. júl. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy??
2010. júl. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
20 vagyok. És normális válaszokat szeretnék.
2010. júl. 11. 18:56
 4/35 anonim ***** válasza:
75%

Irnánk mi normális válaszokat, csak ne lennél ekora ego!!!

Ám egyszerüen meny oda hozá!!!

2010. júl. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
0%
Légy magabiztos a nőkkel, kicsit lenéző, bunkó, de ugyanakkor megértő és kicsit segítőkész is. No meg néha egykét hazugság sem árt. Ha ezek megvannak, akkor minden esélyed megvan rá, hogy felszedj egy jobb példányt is :)
2010. júl. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim válasza:
szerintem : pénz, pénz, pénz és tiéd az ország legszebb nője
2010. júl. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Én ebbe a közhelybe nem hiszek, hogy a jó nőknek csak a pénz kell igaz vannak olyanok, de nem mind.
2010. júl. 11. 19:04
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem jobb, vagy rosszabb példányok vagyunk, hanem személyek.

Egy nő azt szereti, ha a férfi ki mer állni érte, nem bunkó vele. Légy határozott, kedves, és ne feledd nekünk többször jól esik a kényeztetés, simogatás, mint nektek. De ha nem is mersz odaállni elé, hogy bevald mit érzel és udvarolj, akkor a hozzám hasonlóknál nincs esélyed.

2010. júl. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim válasza:
100%
ez igaz, de félénk is vagy, szomorú is vagy,testalkatod is átlagos, mivel akarod meghódítani az ország legszebb nőjét..szerintem az ember nem az előélete alapján érdemel ki nőket, hanem azzal,amilyen az egyénisége, külseje stb...szedd össze magad, kezdj el edzeni, adj a külsődre, öltözködj..jönni fog a magabiztosság is:)sok szerencsét!!
2010. júl. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Ja, és én pl. nem szeretem, ha valaki lenéz, hülyének tart. Mert lehet sokminden van amihez ő jobban ért, de van amihez viszont én értek jobban. Szóval egy pasi ha lenéz, azt idővel megérzem és romlik az esélye. Mondjuk én már megtaláltam a párom, szóval már senki nem jöhetne szóba, csak azért írtam így hátha segít neked valamit.
2010. júl. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!