Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rosszul vagyok mit tegyek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Nekem eddig nagyon rossz életem volt és úgy érzem, hogy ezek után nagyon jó nőket érdemlek meg csak az a baj, hogy kicsit félénk ember vagyok a test alkatom is eléggé átlagos, de amilyen szar életem volt és nem volt eddig egy barátnőm se én megérdemelném az ország legszebb nőjét is. Nem tudom, azt se hogyan legyek boldog mivel egy lány se szereti, ha egy férfi szomorú. Van esélyem egy bombanőt felszedni? Ha nem min változtassak? Egyszerűen nekem csak felső kategóriás nők kellenek, és megérdemelném is.
2010. júl. 11. 18:50
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Csak én megőrülök a jó női testekért és én nem akarom beérni egy átlaggal pláne, hogy az életem eddig egy nagy sz@r volt. És mért lenne emiatt nagy egóm?
2010. júl. 11. 19:13
 12/35 A kérdező kommentje:
Tudom azt is, hogy nem minden a külső csak én 1 jó kapcsolatot keresek és nem kalandokat.
2010. júl. 11. 19:14
 13/35 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, hogy szar életed volt és hogy Neked most bomba nő jár? Ha ilyen tökös gyerek vagy ekkora egóval akkor minek írsz ide? Ha az lennél akkor nem itt kockulnál hanem már egy jó nővel szexelnél :P Vagy menj melózni, hogy legyen pénzed és lesz jó nőd is.
2010. júl. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim válasza:
de nem értem miért hozod összefüggésbe a szar életedet a jó nőkkel...?! szereted a jó testű nőket, ők meg szeretik a jó testű pasikat, és még jobban a gazdag jó testű pasikat
2010. júl. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
A szeretet sokkal többet ér mint a pénz, és nem a pénz miatt akarok egy jó nőt.
2010. júl. 11. 19:23
 16/35 A kérdező kommentje:
Edzettem is rendesen, de sajnos nekem nincs olyan jó genetikám.
2010. júl. 11. 19:25
 17/35 anonim válasza:
igen te azért akarsz, mert megérdemled, mert eddig szar életed volt...ez baromság. Úgy fogd fel, azért érdemelnék meg egy jó nőt, mert klassz pasi vagyok, van humorom, kiállásom, érdekes személyiség vagyok stb...nem jobban hangzik így? ennyi erővel az összes hajléktalan Angelina Jolie-t érdemelne, nekik is szar életük volt. szegény Brad-nek égne a pofája, ha lepattintanák...
2010. júl. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim válasza:

jim Carrey mondta egy filmjében : "Azt hogy a külső nem számít, a csúnya emberek találták ki"

Neked is számít, mert bomba nőt akarsz,a nőnek is joga van ahhoz, hogy jó pasija legyen.Ez ilyen egyszerű.

2010. júl. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy nem tudom hogyan lehetnék boldog ember. Egyszerűen nagyon vágyok egy társra.
2010. júl. 11. 19:32
 20/35 A kérdező kommentje:
Mondták nekem is, hogy igazából nem a külsőmmel van a gond, hanem, hogy nem vagyok beszédes meg félénk.
2010. júl. 11. 19:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!