Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rosszul vagyok mit tegyek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Nekem eddig nagyon rossz életem volt és úgy érzem, hogy ezek után nagyon jó nőket érdemlek meg csak az a baj, hogy kicsit félénk ember vagyok a test alkatom is eléggé átlagos, de amilyen szar életem volt és nem volt eddig egy barátnőm se én megérdemelném az ország legszebb nőjét is. Nem tudom, azt se hogyan legyek boldog mivel egy lány se szereti, ha egy férfi szomorú. Van esélyem egy bombanőt felszedni? Ha nem min változtassak? Egyszerűen nekem csak felső kategóriás nők kellenek, és megérdemelném is.
2010. júl. 11. 18:50
1 2 3 4
 21/35 anonim válasza:
ez így van rendjén, természetes hogy vágysz valakire. szerintem a férfiak 99%-a komoly nőkről álmodozik, az más kérdés mit látnak maguk mellett mikor felébrednek. Ne legyenek túl nagy elvárásaid elsőre, ha túl nagy a szintkülönbség, akkor úgyis veszett az ügy.ezt neked kell érezned. miben vagy jó, találd meg, erősítsd a jótulajdonságaidat, gyengítsd a rosszakat és hajrá..
2010. júl. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Nem akarom lejjebb venni az elvárást, mert akkor ugyanilyen rossz életem lenne, már csak a boldogságom a tét.
2010. júl. 11. 19:41
 23/35 anonim válasza:
De akkor ez azt jelenti, elég jónak érzed magad egy fullos csajhoz...akkor mi a gond?
2010. júl. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Jó nem vagyok olyan nagyon szép pasi mondtam átlagos, de mégis nem vágyom hozzám hasonlóhoz, mert akkor rosszul lennék.
2010. júl. 11. 19:46
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

A boldogsághoz vezető út valóban a szerelem,és a szeretet kapása,és adása ugyanolyan mértékben.Azonban,amíg magadat nem tudod szeretni teljes mértékben,és folyamatosan rosszéletűnek állítod be magad,addig nem fognak rád tapadni a Nők.

Ha jobbra fordul a sorsod,és ezt valóban így is látod,gondolod,akkor majd látszani fog rajtad,hogy te egy elégedett ember vagy,aki előtt egy szépséges nő nem lehet akadály.Hát én így gondolom.Szóval kicsit magaddal légy jóban,utána pedig kezdj el ismerkedni!És hidd el,valóban megjár neked is egy jónő,nem csak másoknak!23N:)

2010. júl. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim válasza:
Nagyon egyetértek az előttem szólóval, ha valamiben jó vagy, mutasd meg...nem egy pasi fogta már meg pl humorérzékkel a jó csajokat
2010. júl. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
A szeretet kimutatásába pl nagyon jó lennék mivel egy lánnyal nem lennék semmenyire se bunkó csak kedves és jószívű, meg nem tekinteném tárgynak se. Örök szeretet adnék neki.
2010. júl. 11. 20:04
 28/35 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Elég vegyes érzelmeket váltottál ki, és nagyjából értem a gondodat, de szerintem is előbb össze kéne kicsit szedned magad. Nem egy szép nőtől várni a boldogságot, mert annak a forrása csakis benned van.


Egyébként pedig nagyon sekélyes vagy, ha komolyan úgy gondolod hogy az lenne a vég, ha nem bombanő jutna neked. Te igazából egy álmot kergetsz. Tudnál szeretetet adni, persze, de nem elégszel meg csak a drága plüssmacival. Ha szeretetre vágynál és szeretni akarnál, akkor tudhatnád, hogy annak a tárgya nem a külső, hanem a belső. Nagyon rossz az egész életszemléleted. Nem megbántani akarlak, ne haragudj, de tényleg butaságokat beszélsz. A szeretetvágy és amiket mondasz, hogy "nekem jár", "én akarom", "az lenne a vég ha velem egyszintű nőm lenne" teljesen elentétei egymásnak. Ez most egy olyan dolog, mint hogyha az auts rovatban arról sírnál, hogy itt a vég, ha nem jön össze a pénzed egy Ferrarira. A nőket abszolút nem így kéne kezelni.


21/L


És nem, nem a kisebbségi komplexus szólt belőlem, mivel jómagam is az értelmes "felső kategóriából" (mi vagyok én, autó??) vagyok. Mielőtt ezt a konzekvenciát vonnád le.

2010. júl. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Ha egy lányba nincs meg az alap kinézet ami tetszik onnantól bukott az egész.
2010. júl. 11. 20:26
 30/35 A kérdező kommentje:
Az ember ízlése amúgy is más mindenkinek más tetszik.
2010. júl. 11. 20:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!