Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tudom hogy a ferjem megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy a ferjem megcsal azt is hogy kivel mert el olvastam az uzeneteit. Szerintetek szereti a masik not?

Figyelt kérdés
szoval velem tok normalisan viselkedik nincs semmi gond. csak kozbe en ra jottem a dologra meg semmit sem.szoltam neki.. az este tole jott es el olvastam szexeltek is.mikor haza ert kezdemenyeztem nala, nem utasitott el sot...ez mit jelenthet
2019. ápr. 25. 21:47
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
milyen nok? ne haragudj
2019. ápr. 26. 07:42
 12/24 anonim ***** válasza:
84%

Nem vagy eleg neki, ez nyilvanvalo. A szexualis vagyait massal eli ki es miuttan egy jot kefelt, azert hogy befogd a szad te is kapsz egy adagot es igy csendben is maradsz es meg remenykedsz hogy teged szeret.

Lehet egy gyomrod hogy miuttan eljon a notol akit szet dugot, nyalt, stb.. meg te is ramaszol. Hanyinger vagy te is! Megerdemled a ferjed minden extraval egyutt!

2019. ápr. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
79%
Utolsóval teljesen egyetértek. Eljön a szeretőtől és neked még van gusztusos rámászni?? Undorító. Egyébként kérdésre válaszolva, nem, nem szereti a másik nőt. De nyugi, téged sem.
2019. ápr. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Eszméletlen gyengék a nők is, tisztelet a kivételnek. Ha én ilyet csináltam volna, a feleségem nem hogy rám mászott volna, hanem úgy vágta volna ki a cuccaim a házból, hogy csak úgy ropogott volna!


Most komolyan! Hogy tudsz ennyire nulla ember lenni kedves kérdező?

Most téged az érdekel hogy szereti-e a másik nőt? Ez számít? Nem tök mindegy? Te egy orbitálisan nulla vagy a férjecskéd szemében, de valahol meg is értem őt.

2019. ápr. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Kezdeményeztél,úgy hogy tudtad honnan jön?

A beszélgetéseikből nem derült ki hogy vannak e érzelmek?

2019. ápr. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Amúgymeg szerintem igen szereti,saját magát.Nem pedig téged vagy a szeretőt.
2019. ápr. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
84%

Na és a szeretők nem undorodnak a pasitól aki éppen a feleségbe mártja, majd a szerető szájába nyomja a f.rkát? Az éremnek két oldala van.


Dobd ki a francba kérdező, ne engedd, hogy megalázzon és esetleg valami nemi betegséggel fertőzzön meg ez az aljas féreg!

2019. ápr. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

#11

Olyanok, mint te. De sok boldogságot a férjed idegen nőktől váladékos nyelvéhez, farkához. Ezek szerint te is szereted a puncikat, nemcsak a férjed.

2019. ápr. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
igen de en csak hozza bujtam. majd o mondta forduljak meg maszirozon meg. es akor osze jott a szex is
2019. ápr. 26. 20:36
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen csicska nőket csalják meg mindig az életben! Sőt nem ki dobod hanem versenyezni fogsz a csajjal akivel csal, közben eleg szánalmas , h másban martogatja a bret , azok után meg d ugsz vele!🤮🤮🤮
2019. ápr. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!