Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tudom hogy a ferjem megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy a ferjem megcsal azt is hogy kivel mert el olvastam az uzeneteit. Szerintetek szereti a masik not?

Figyelt kérdés
szoval velem tok normalisan viselkedik nincs semmi gond. csak kozbe en ra jottem a dologra meg semmit sem.szoltam neki.. az este tole jott es el olvastam szexeltek is.mikor haza ert kezdemenyeztem nala, nem utasitott el sot...ez mit jelenthet
2019. ápr. 25. 21:47
1 2 3
 1/24 Rockarc ***** válasza:
96%

Nem vagy eleg neki. Amugy szamit is valamit? Nemcsak megcsal, de meg pancser is. Igazi fonyeremeny lehet.


43F

2019. ápr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%
Annyit jelent, hogy nem szeret már téged és még csak annyi tiszteletet sem érez feléd, hogy inkább véget vessen a kapcsolatnak, vagy energiát fektessen bele és rendbehozza ami miatt nem boldog veled. Együtt marad veled, mert kényelmes és megmarad neki a biztonság. Én nem látom értelmét az ilyen kapcsolatoknak.
2019. ápr. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Azért kell egy gusztus hozzá, hogy még épp kiszállt valaki pinájából, aztán rámászol. Vagy ez a fétised?
2019. ápr. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
45%

Lehet hogy szeret, csak szeret kalandozni. Szereti a változatosságot. Te vagy az ámi állandó, amihez jó haza menni.

Nyigodtan kövezzetek meg... Voltam már ilyen fèrfi szeretője. Nekem izgatö volt.

2019. ápr. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
90%

Na igen, van akinek mindenhez van gusztusa.

Nem szeret egyikőtöket sem, de nem is tisztel. Csak rátok osztotta a szerepeket.

Te vagy a kényelem, a fix punci, akivel mindent megtehet következmények nélkül. És ezt nagyon is jól látja.

A csaj meg a szórakozása, ahol kielégíti a változatos puncira vágyó farkát. Ennyire egyszerű ez az egész.

2019. ápr. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Én azért a helyedben megkérdeztem volna szex után, hogy ugye jobb volt velem mint Bözsivel?


ja nem...:D


Azt akartam írni, hogy mikor hazaér nem lefekszek vele, hanem rákérdezek nyíltan.Megbeszéljük.Nem te volnál az első aki szemet huny ilyenért ,megbocsátja vagy ilyesmi, viszont ha amúgy valami rossz a kapcsolatotokba azon nem tudsz javítani úgy, hogy rá se kérdezel csak félrenézel.Illetve ő nyugodtan szexel tovább Bözsivel azzal a hiszembe hogy te úgyis olyan h.. vagy hogy nem tudsz róla.Tudasd vele, hogy nem vagy h... ,tudod és tisztázzátok a továbbiakat.

2019. ápr. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
22%

Jobb csaj a másik nő?


Ez fontos lehet.

...,van e értelme folytatni...

2019. ápr. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
94%

Mert kell egy rabszolga is tthon aki főz rá, és mossa a gec-s alsóját.

Nem tudom elképzelni hogy tudsz szemet hunyni felette, ez azt jelenti nálad, hogy elfogadtad a helyzetet, a pasi meg legközelebb is megteszi, ki tudja még hányszor és hány nővel, aztán majd mehetsz a nemibeteg gondozóba mert összeszedtél valamit.

2019. ápr. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
54%

Ez a sok idióta felhasználó, aki rögtön ítélkezik és egyik sem a kérdésre válaszol. Különben az összes közösségi oldalon így megy, ha valaki segítséget, tanácsot kér akkor rögtön megkövezik felakasztják, felnégyelik.


Szóval: szerintem nem szereti a másik nőt mert akkor már téged elhagyott volna érte, miatta. Egyszerűen egy kis izgalmat, változatosságot akar vinni az életébe. Én is voltam így, 6 hónapig tartott, aztán minden ment a régi kerékvágásban. Azóta eszembe sem jut hogy félrelépjek, pedig számtalan lehetőség lett volna rá.


Ha téged nem zavar hogy egy másik nőt nyalt dugott vagy szopatott pár órája akkor semmi gond. Kiéli magát és megnyugszik.


Szép estét!

2019. ápr. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
81%
Na az ilyen nők meg is érdemlkk, hogy megcsalják!
2019. ápr. 26. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!