Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kinek mi a véleménye erről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a véleménye erről? Én mint a legidősebb testvér mit tehetnék hogy öcsém ne legyen ennyire marha?

Figyelt kérdés

Apám az 52eves fejevel elvette öcsém 18eves nőjét.Sokaig öcsém tudta nélkül voltak együtt majd kiderült egy napon.Ok elköltöztek alberletbe a csajjal mondván nagy a szerelem..

Na most apám vissza költözött de vitte magával a ruhest is.Ergo megint együtt élnek hárman mint egy igazi család...Csak hogY most jön a furfangos rész ocsemmel állítólag kibékült a csaj szóval vissza kapta az apjától a nőjét igazából....Igen igen tudom undorító számomra is.De azóta sincs ocsemmel köztük se puszi se szex...


2019. márc. 28. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Rézműveséknél bejött az élet....
2019. márc. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha hiszed hanem nem vagyunk romák ..szégyen ide vagy oda
2019. márc. 28. 22:09
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Elhiszem, irónia volt, nem Feléd, hanem a ...édesapád felé...nyilvánosan nem minősíteném.


Remélem, az öcsédnek megjön az esze, másban nehéz reménykedni....a másik kettő (apád és "mostohaanyád") menthetetlen. Tényleg sajnálom. F, 38

2019. márc. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Le sem tagadhatják, hogy egy család...
2019. márc. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Juhj, azért ez elég meredek...
2019. márc. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Apád egy fsz. Jesszus ez tényleg durva. Szerintem intézz be az öcsédnek valami nehézbombázót, hogy kidobja a rühest...csak apád meg ne lássa...
2019. márc. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Erre mondják, hogy "há' családban marad!"
2019. márc. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha öcséddel nincs semmi szex, akkor még mindig apád qrja a nőjét? LoL jó sztori, majd megírhatja az emlékirataiban.
2019. márc. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"De azóta sincs ocsemmel köztük se puszi se szex..." Ezt a részét nem értettem, hogy jön ide, még a többit is kétszer kellett elolvasnom, mire megértettem. De miféle szex lenne közted és öcséd között? Anélkül is elég bonyolult a sztori.


És miért öcséddel akarnál tenni valamit? Kibékült az exével, ezzel nincs gond. A gond, amit apád csinált. Nem neki kéne szólni inkább, hogy ne legyen ilyen marha?

2019. márc. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!