Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire beteges megkivánni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire beteges megkivánni a tesóm?

Figyelt kérdés

18 eves vagyok es elegge megdobbentem mostanaban magamon.

Batyam mostanaban elegge jo pasi lett.

Nehany ev alatt eleg izmosra kigyurta magat, meg a joizles hataran belul.

Jokepu lett es hat furdes utan pl ma meglatva meztelenul, meg azt is mondom hogy egesz kivanatos az egesz teste...

Azt vettem eszre hogy megkivantam es rola fantazialtam.

Tudom hogy ez beteges de hogyan tudnam ezt elfelejteni?

Massal is eloforsult mar?



2019. jan. 13. 21:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Amíg nem történik semmi nem túlságosan beteges
2019. jan. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én nem ítélek el semmit de nem kellemes ha az ember olyanról fantáziál akit tudja hogy nem kaphat meg. Uncsimmal voltam így soha semmi nem történt tudomássul vettem hogy semmilyen érdeklődést nem mutat irányomban meg aztán lettek barátnői is és ez szép lassan elmúlt. Nem igazán tudod felgyorsítani a folyamatot.
2019. jan. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igazából ez viszonylag természetes. Biológiailag közel álltok egymáshoz, és ez valami ilyen cucc. Ne haragudj, hogy nem tudok pontosan idézni. Igazából a társadalom miatt nem elfogadott, de biztosan nem vagy egyedül vele. Előbb-utóbb el fog múlni ez a késztetés
2019. jan. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Tiniként én is fantáziáltam a nagynénémről, vagy tapiztam az unokanővéremet.

Majd kinövöd. Ha lesz rendes kapcsolatod akkor nem fog érdekelni, sőt ... nem tudod elképzelni vele a szexet.

2019. jan. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Előfordul, mondjuk inkább tini korban amikor mindenkibe/re beleesik/ felizgul az ember.

Gondolom csak azért történt mert sexuálisan frusztált vagy. Eltereli a gondolataid ha kedvenc sportolódra vagy szinészedről kezdesz el fantáziálni .

2019. jan. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

képmutatók

bezzeg ha fiú kívánta volna meg a lánytesóját akkor már a világból is kiátkoznátok...

2019. jan. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Clay Morrow ***** válasza:
50%
Ti valami nagyon elbszott nemzedékek lehettek, ha nem undorodtok magatoktól amikor ilyesmi feltevődik a fejetekben. Nekem csak a legsilányabb ilyen gondolattól hányhatnékom van, ez qrvára nem normális, nyomd el az ilyeneket.
2019. jan. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

hát érkezett egy két érdekes válasz privátban is.

ezúton jelezném, hogy nem, nem akarok 40 évessel titkos viszonyt.

nem, nem szoktam krumplit használni.

nem fogok szexchatelni senkivel sem.

2019. jan. 14. 16:52
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Beteges, de talán elmúlik.
2019. jan. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Te tudod. A tesód ott van úgyis őt kívánod.
2019. jan. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!