Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire beteges megkivánni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire beteges megkivánni a tesóm?

Figyelt kérdés

18 eves vagyok es elegge megdobbentem mostanaban magamon.

Batyam mostanaban elegge jo pasi lett.

Nehany ev alatt eleg izmosra kigyurta magat, meg a joizles hataran belul.

Jokepu lett es hat furdes utan pl ma meglatva meztelenul, meg azt is mondom hogy egesz kivanatos az egesz teste...

Azt vettem eszre hogy megkivantam es rola fantazialtam.

Tudom hogy ez beteges de hogyan tudnam ezt elfelejteni?

Massal is eloforsult mar?



2019. jan. 13. 21:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak “biológia”

Mi sokan vagyunk lányok és egy fiú tesonk van. Nem mondom hogy ilyet csináltam de mindig megmondtuk neki, hogy de helyes vagy, szúr az arcod ne adj puszit, a hasad nem elég izmos stb :D vagy pl de jó s*gged van ebben a gatyában.

Szerintem nem kell aggódnod, ez teljes mértékben el fog múlni :) amig nem izgulsz ra, vagy nem érzed azt hogy szerelmes vagy belé szerintem nincs baj :)

2019. jan. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 HTGAoSTeamHunGaRY válasza:
Egyátalán nem beteges. Dr. Ernődi Zoltán vagyok. Ez egy természetes folyamat az evolucióban. Az emberek 30-42%-a rendelkezik ilyen fajta mutált hormonokkal. Ezek a hormonok sosem változnak, csupán mi megérünk fejben és jobban kezeljük az ilyen antiszemita vágyainkat. Édesanyám 42 éves volt akkor amikor szerelmet vallottam neki, ekkor már a hugommal 2 éves párkapcsolatban voltunk, ő akkor volt 19, én 24. Azóta hugommal szétmentünk, mert összejött apummal, Az ilyen kapcsolatok nem tartanak örökké sajnos.
jan. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!