Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet beteges, de megkérdezem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet beteges, de megkérdezem?

Figyelt kérdés
Párom 35éves, az Öccse 32. A párom tipikus nagyszájú nő és csinos, az Öccse az a visszahúzódó de nem meleg és helyes. (neki is tud nagyszája lenni) A poén,hogy normális családi háttér,mégis otthon él az öccse is akinek 1 barátnője volt egész életében. Ku@vázni,bulizni,nőzni,ba@ni nem jár. De szereti a nőket ,sőt sokszor amikor párom csinosan kiöltözik méregeti is,oda megy beszélgetnek persze nem erről de látni mikor 2 ember és ahogy néz egymásra. Vannak még furcsaságok pl. páromnak van egy gyereke. Akitől állítólag van a gyerek hamar elhagyta,mégsem hasonlít rá 1% sem semmilyen téren főleg külsőleg nem..bezzeg a párom tesójára igen. Az öccse mint írtam nem jár sehova,de egy csomó szabadidejét azzal tölti,hogy a gyerekkel van. Vagy ha hazajön késő este munkából, első úta a gyerek a szobába,hogy elköszönjön tőle,stb. Most én spilázom ezt az egészet túl, vagy nem lenne nektek is fura ez az egész? Volt egy sztori is,amikor összejöttünk hazajött az öccse horgászatról lebarnulva,a párom oda ment rátámaszkodott fent az erkélyen a korlátra és beszélgettek tipikus üres beszédde a szemét le nem vették egymásról..aztán visszaült a párom mellém foggtam a kezét. Erre az öccse jött fel,a párom "kiszakította"a kezét az enyémből és rohant oda,hogy ismét méregessék egymást,és megismételjék az üres beszédet. Volt már valaki hasonló helyzetben?????????????????????

2019. febr. 5. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Eez oszt igeeen 🤣 Baa...ki. Elég fura a helyzet, nem igen lennék a helyedbe.
2019. febr. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egyébként egy rendkívül jó lelkű nő a párom, elég nyitott is direkt volt,hogy felhoztam ezt a témát természetesen ez taszítja és szerinte beteges ,stb. Ő szerinte én túlzok, a teraszos sztori nem történt meg meg én belelátok dolgokat.
2019. febr. 5. 17:43
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

A nő gyerek akkor is hasonlíthat a tesójára, ha nem a tesótól van a gyerek, mert a szüleik ugyan azok az emberek.

A többire nincs válaszom.

2019. febr. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 kamugyrosz ***** válasza:

Hat azért ez durva

De igen, hasonlítani hasonlíthat ra mert ugye rokon

De ha nagyon érdekel akk csinálj tesztet a gyerek meg az öccse dnsebol

De ez is beteges szóval már oly mindegy xd

2019. febr. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Drazicc ***** válasza:
72%
Esetleg próbáljátok ki hármasban?
2019. febr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Szia!

Én a helyedben valahogy lebuktatnám őket. Vegyél magadhoz egy bébiőrt,és rejtsd el az a popcornban. Ezt követően,szerintem bérelj egy fekete furgont,amiből lehallgathatod az esetleges baszélgetéseiket. ;)

Így garantáltan fény derül az Istenünknek nem tetsző, vérfertőző kojitálásra.


Üdvözlettel: Egy megtért lélek, aki már volt ebben a helyzetben.

2019. febr. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Két dologot tudok neked írni saját tapasztalatból:

1. Az én nagyobbik fiam az anyósom öccsére hasonlít, láttam róla kiskori képeket, kiköpött ő. Végülis mégscsak vérszerinti rokon, így öröklődtek a gének, ebben nincs semmi fura.

2. Egyik középiskolás oszt.társam a hugával szexeltek pár hónapon keresztül. Azt mondta, először csak kíváncsiságból próbálták ki, aztán folytatták, de rájöttek h ezt így nem szabad és abbahagyták. Úgyh nem lenne egyedi eset, de azért ritka.

2019. febr. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért ebben a helyzetben jó lett volna ha a Te korodat is kiírod!

Én 20 éves suttyónak gondollak, aki féltékeny a b.nője testvérére.

Testvérek szerethetik egymást nagyon. Ha kap valakitől gyerektartást, az sok mindent megmagyarázna. Ha nem kap, akkor talán megáll a történeted. Nem egyedül ők szexeltek testvérekként!

Én is hallottam ilyet.

De a valószínűsége kicsi!

2019. febr. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És ha kiderül, hogy szexeltek, zavar?
2019. febr. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!