Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mondjam el a barátomnak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam el a barátomnak, hogy a felesége kikezdett velem?

Figyelt kérdés
Már az óvodában spanok voltunk, 3 éves korunk óta, ez közel 30 év után sem változott meg. Néhány napja a felesége nyíltan elkezdett nyomulni rám. Én persze elutasítottam, hisz a legjobb barátom felesége. A nő egyébként megzsarolt, hogyha mondok is valamit a férjének, akkor ő meg azt fogja állítani, hogy én próbálok neki udvarolni. El kéne, hogy mondjam a barátomnak, hogy milyen nővel kötötte össze az életét, csak nagyon szereti azt a csajt, meg biztos, hogy nem hinne nekem, jó eséllyel össze is vesznénk. A nő ügyes volt ezzel a zsarolósdival, mert csak személyesen próbálkozott be, online felületen nem beszéltem vele sosem, így fennmaradt bizonyítékom sincs az esetről. Szegény haverom, szerintem már megcsalhatta más valakivel az a ribi....
2019. febr. 23. 21:21
1 2
 1/12 Karena26 ***** válasza:
43%

Vigyázz!!! Ez nagyon kényes helyzet!

Ha szereted a barátodat, és fontos számodra a barátságotok, és az ő boldogsága, semmiképpen ne mondd el neki az esetet!!!

Főleg, mivel az is előfordulhat, hogy valójában más volt a célja a feleségének: elválasztani titeket egymástól például.

Ha meg komolyan gondolta, nem nagy dolog, hogy a világon egyel több nőnek tetszel! Ez legyen az ő problémája!

Akárhányszor próbálkozik eztán, mindig utasítsd el udvariasan, de határozottan, és nem lesz baj!

Ha elmondod ezt a barátodnak, ő lesz ártatlanként a helyzet vesztese: mindenképpen elveszít valakit, aki nagyon fontos az életében, vagy mindkettőtökkel megromlik a kapcsolata!!! Ugye nem akarod elnézni, ahogy tönkremegy a barátod ebbe az egészbe, és élete végéig boldogtalan lesz, csak azért, mert ez a sztori kikívánkozott belőled?!?

Mit számít az, hogy milyen a nő? Az a lényeg, hogy a barátod őt választotta feleségének, és boldog vele, nem? Főleg, ha gyerekeik is vannak...

Ha meg később egyébb hűtlenkedés miatt mennének szét, te legalább ott leszel a barátodnak, hogy mellette állj, de kérlek, akkor se, soha semmilyen körülmények között ne mondd el neki ezt az esetet, mert azzal csak megaláznád, és mélyítenéd a fájdalmát!!!

2019. febr. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

Én elmondanám neki, bármi is lesz! Ha szereted a barátodat, akkor megteszed érte és nem hagyod, hogy egy ilyen alakkal élje le az életét.

Vagy ha ügyes vagy, akkor csinálsz egy hangfelvételt a nőről. Úgy hogy felhozod neki újra a témát.

2019. febr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen el kell mondanod, de szerintem fontos lenne hogy valami bizonyítékod is legyen erről. Kényes helyzet, én speciel hinnék annak az embernek aki 30 éve (vagy kevesebb) a legjobb barátom. Szerintem az baj ha egy ilyen barátságban az egyik nem hinne a másiknak. Persze sokszor megpróbálja mindenki beképzelni hogy nem úgy van ahogy. Valami bizonyítékot próbálj szerezni. Sosem árt.
2019. febr. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz... igazából tényleg az a baj, hogy bizonyíték kéne. Esetleg titokban felveszel egy beszélgetést erről?

Ha úgy érzed, hogy nincs ehhez gusztusod, akkor lehet hallgatnod kéne.

Én személy szerint megpróbálnék bizonyítékot szerezni, bennem túl nagy az igazságérzet, de ez én vagyok.


30N

2019. febr. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos bizonyíték nélkül benne van a pakliban, hogy a flótás annyira szereti a feleségét, hogy tönkremegy a barátságotok.
2019. febr. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a barátsághoz hozzátartozik, hogy akármilyen kényelmetlen is, de őszinték vagyunk egymással. Szóval én simán elmondanám.
2019. febr. 24. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A nő előtt kéne elmondanod a barátodnak! A nő reakciója mindent elárulna. A helyedben mindent elmondanék, nem kell félni.
2019. febr. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hogyan kezdett ki veled? Nem értem. Nem vagytok olyanba, hogy ezt poénra lehessen venni? Velem is kezdtek már ki, de egyből helyre tettem és nem beszéltünk róla tovább. Nem értem, hogy miért probléma ez.
2019. febr. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az a baj ezzel, hogy ha ennyire csalfa a felesége, hogy ennyire nem válogatja/nézi, hogy kire mászik rá, akkor valószínű, hogy már csalta meg korábban. Az, hogy ennyire közeli nyúlra is lő, mindenképpen gyanús. Ha ez így van, akkor meg valószínűleg a hapsi elég szemellenzős a többi jelre is. Bizonyítek kellene, viszont az tuti, hogy a barátod nagyon össze fog törni a dolog miatt.
2019. febr. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
30+ éves barátság ritka, nem tudom, milyen a viszonyotok, de én elmondanám hármasban. Valami alibi folytán összehoznék egy találkozót és hirtelen szembesíteném a nőt, a reakció sokmindent elmondana.
2019. febr. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!