Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hányszor csaltak meg eddigi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor csaltak meg eddigi életed során és te hányszor csaltál meg másokat?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írj!

2019. jan. 22. 20:48
1 2 3
 21/24 LazyJones ***** válasza:
100%
3:0 nekik. F37
2019. jan. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
81%

Tudtommal 0-szor csaltak meg.

Én egyszer még kamaszkoromban megcsaltam a "pasim" (együtt lógtunk suli után, és néha smároltunk, nagy kapcsolat volt... :D ) mikor már a végét járta, engedtem egy másik srácnak, hogy megcsókoljon, aztán idővel leállítottam, és másnap szakítottam a "pasimmal", mert ebből éreztem, hogy semmi értelme ennek a kapcsolat-szerű valaminek. Már emiatt is olyan brutál rosszul éreztem magam, hogy el nem tudom képzelni, sokan hogy bírják gyomorral, hogy komoly kapcsolat mellett mással fekszenek le meg hasonlók... undorító érzés.

26/N

2019. jan. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Basszus ezt nem hiszem el,hogy itt egy férfi se csal meg az életben meg csak ezt látni.Remélem van párkapcsolatotok,és akkor legalább pár igazán boldog nő létezik a Földön.


Én soha egyszer sem csaltam meg senkit,nekem egy olyan kapcsolatom volt amiben vagy 10-szer biztos megcsaltak,mert egy paraszt az illető.

2019. jan. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
43%

Ja kicsit furcsa,hogy az összes férfi azt írja itt,hogy nem csalta meg párját :DDD megint bizonyosodik,hogy ez egy különös világ a gyk :DDD

Az életben annyi,de annyi férfival találkoztam akik bevallottan csalták meg barátnőjüket,feleségüket,barátok mesélték ,hogy tudják az apjuk csalja az anyjukat stb,erre gyk pasik soha senkit na mindegy... :D


Én nő vagyok 25 éves és tudtommal 2x csaltak meg,de ebből 1 nem bevallott. Én ugyanezt a két pasit csaltam meg de amúgy mindkettő történetben még 20 év alatt voltam szóval gyerek. Ma már nem csalnék meg senkit így felnőtt fejjel.

2019. jan. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!