Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Volt olyan az életed során,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan az életed során, hogy két emberrel folytattál szexuális kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Nem egyszerre, hanem felváltva, egyszer az egyikkel feküdtél le, másnap a másikkal, stb.

Ezt hogy élted meg? Ettől jobban érezted magad? Önbizalmat adott? Vagy miért csináltad?


2016. máj. 3. 20:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Volt ilyen. Nem tudtam dönteni (nem a szex miatt).

Az önbizalomnak ehhez semmi köze.


N

2016. máj. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Volt ilyen. Amikor kiderült, hogy a "barátnőm" rendszeresen megcsal, akkor elkezdtem más lányok után is járni, és ekkor alakult úgy, hogy azért a régivel is szexeltem (mert az jó volt vele), és az újakkal is. Nem önbizalmat kerestem, se nem bosszút, egyszerűen így alakult...
2016. máj. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, szerelem, es nagyon boldogga tesz.
2016. máj. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. máj. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Volt. Igazából nem volt más mintha végig eggyel szexeltem volna.
2016. máj. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
32%
Nem volt, nem vagyok örömlány.
2016. máj. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Volt titokban, az egyik lány vékony kismellű volt, a másik teltebb nagymellű. Az egyikkel végeztem, zuhany ,kaja irány a másikhoz. Így ment 2 évig. Eleinte jó érzés,nagy királynak gondoltam magam. Viszont hosszútávon megöli a szerelmet,mert egyiket se tiszteled igazán. Ha normális komoly párkapcsolatot akarsz akkor kerüld az ilyet nem éri meg.
2016. máj. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
37%
Igen volt,nem tudtam választani,nem is akartam mert tetszett a dolog.Egész más volt a szex az egyikkel mint a másikkal.
2016. máj. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Titusztitusz ***** válasza:
52%
Igen, volt...Sőt, nemcsak kettővel, hanem néha volt olyan, hogy párhuzamosan 3-4-5 hölggyel is volt egyszerre kapcsolatom...És hogy miként éltem meg a dolgot? Remek időszakként...Ami időkre azt hiszem, mindig emlékezni is fogok...De nem az "önbizalomnövelés" okán csináltam ezeket a dolgokat, hanem azt élveztem, hogy EGYSZERRE élhettem "több életet is párhuzamosan", ahogy mondani szokás...Egyik nap egyik hölgy mellett, másik nap egy másik mellett...És élveztem a KORLÁTLAN SZABADSÁG ÉRZÉSÉT, ami annak volt köszönhető, hogy TETSZÉSEM SZERINT váltogathattam a hölgyeket, mikor melyikre volt kedvem, meg hangulatom...
2016. máj. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

9

Ès ehhez volt akkora arcod is, hogy a lànyokkal közölted ezt a szituàciót, vagy arra màr gyàva voltàl?

2016. máj. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!