Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Volt olyan az életed során,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan az életed során, hogy két emberrel folytattál szexuális kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Nem egyszerre, hanem felváltva, egyszer az egyikkel feküdtél le, másnap a másikkal, stb.

Ezt hogy élted meg? Ettől jobban érezted magad? Önbizalmat adott? Vagy miért csináltad?


2016. máj. 3. 20:33
1 2
 11/17 Titusztitusz ***** válasza:
A nagyrészük tudott mindig ezekröl a dolgokrol,(Már persze azok, akik akartak tudni más hölgyekröl is...) ilyesmi ügyekböl ugyanis én nem csináltam sohase titkot...Ha rákérdeztek, megmondtam mindig őszintén a valóságot...De az ilyen szitu előnyére vált jórészt a hölgyeknek...Így ugyanis kénytelenek voltak "tudatosan, és elszántan" versenyezni egymással, meg rivalizálni...És ezáltal NEM HANYAGOLTÁK/HANYAGOLHATTÁK EL pl. a külsejüket, ami a számomra mindig is nagyon fontos szempont volt...Azért én egész biztos vagyok abban, hogyha sokan nem tudtak volna egymásrol, feleannyira sem lehetett volna őket rávenni pl. az állandóan csinos megjelenésre,az intenzív sportolásra, a mérték nélküli kedvemben járásra, mint úgy, hogy tisztában voltak jórészt a konkurenciával...Sőt...Voltak olyan hölgyek is, akik ismerték is egymást, és tudták pontosan azt is, hogy a másik hölgy miféle ismerősöm is nekem...(De persze nagy barátnők azért nem voltak...) Mások viszont kijelentették hogy:"Nem érdekli őket az, ha rajtuk kívül is van valakim, ha van, akkor ne beszéljek sohasem az illetőröl, mert nem kíváncsiak rá"...Így akkor az ilyeneknek nem beszéltem más hölgyekröl...(Hát igen...A régi szép idők...)
2016. máj. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Igen volt, illetve van is. Külföldön élek, az egyik férfi otthon van, a másik pedig egy másik országban. Mindkettőjükkel megbeszéltem hogy komoly kapcsolat nem lehetséges, mert távkapcsolatra nem vágyom, és tisztában vannak mindketten vele hogy én is szabad vagyok, és ők is azok. Tehát mondhatni minden meg van engedve. Azért arra nem lennék képes hogy egy nap mind a kettőjükkel, vagy egymás utáni nap. Pár napot mindig kihagyok ilyenkor, ha úgy alakul hogy otthon vagyok. Én így érzem magam kényelmesnek. Nem hiszem hogy ez önbizalom kérdése. Egyszerűen csak mindkét férfit szeretem és tisztelem is, nyílt lapokkal játszunk, nem kötjük meg egymás kezét, nem birtokoljuk a másikat, mert a párkapcsolat mint említettem több okból kifolyólag sem lehetséges. így kb 2-3-4 hetente találkozok velük. Nyáron gyakrabban.
2016. máj. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Igen volt. Egyikőjükkel sem voltam kapcsolatban ezt leszögezném. Egyszerre 3-4 pasival találkozgattam, de mindegyik tudott a többiről, tudták hogy pl az egyikkel pénteken vacsorazok a masikkal meg vasarnap megyek borozni, a harmadikkal meg kedden megyunk el setalni. Lefekudni azzal fekudtem le akit epp megkivantam. Mindig is oszinte voltam, semmi ertelme nem lett volna titkolozni elottuk. Alapbol igy kezdtem barkivel is talalkozgatni, hogy tisztaban legyen ezzel, ha neki nem okes hogy en rajta kivul massal is talalkozok, akkor megertem, semmi baj, ott az ajto. Tobbnyire azonban elfogadtak a helyzetet es egyfajta versenges alakult ki koztuk. Hangyáknak hivtam őket, olyan volt mint egy hangyafarmmal játszani, ha olyan kedvem volt még meg is kinozhattam őket. Egyebkent ez egy sötét és pusztito korszaka volt az életemnek, ha te is ezt csinálod kérdező, akkor elmondom hogy nagyon szorakoztato egy pontig, de egy szep napon bele nezel a tukorbe es radobbensz hogy ez igy nem mehet tovabb... Kiégett, szivtelen és üres leszel, mint egy darabb szenes fa. 22L
2016. máj. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Igen. Jelenleg van 2 állandó. Ès alkalmankènt van egy harmadik is. Csak az egyik aki nem tud a másik kettőről, a másik kettő tisztában van a tènyekkel.

Nem önbizalom miatt alakult igy. Akivel èlek, vele jó a szex de mint fèrfira nem tudok felnèzni. A másik kettő nős, ott a vágy, a szenvedèly, az izgalom, a titok hajt.

Nem èrzem magam sem jobban sem rosszabbul, nekem igy megfelel ahogy van. Egyszerűen igènylem az izgalmat.

37 èves vagyok de már 5-6 ève így èlek.

2016. szept. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
14- es az egyik ismerosom ugyanigy el ugy h a ferje egyebkent tokjo pasi. Ami nekem fura, h ezek az emberek nem feltekenyek egymasra? Marmint szereto 1,szereto 2, alkalmi 3. Tehat nincs bennuk valamifele rivalizalas, vagy egyik sem akar tobbet, nem zsarol egyik sem?
2016. szept. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Kedves 15-ös, mivel az állandó ès az alkalmi is nős, igy ők eleve nem fèltèkenyek....milyen jogon lennènek azok, hiszen ők is házasságban èlnek. Egyik sem zsarol.

A másik állandó a fèrjem, ő nem tud semmit, de ő biztos hogy fèltèkeny lenne.

2016. szept. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Volt. Akit szerettem nem tudott kielégíteni mert bamba volt. A másik pedig igen. Egy darabig ment igy. Aztán összeköltöztem a másikkal :-) azóta nem kell más.
2016. szept. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!