Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tapasztalt 30+ férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalt 30+ férfiak! Szerintetek a nők hány százaléka lép félre élete során?

Figyelt kérdés

Illetve a leghosszabb kapcsolatában félre lép e?

Valamint melyik típusú nő az, aki biztos, hogy félrelép?

Egyelőre nem írnám le a véleményem, majd később.


2017. júl. 28. 16:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a 90%-uk legalább egyszer félrekúr életében.

Én összesen egy olyan nővel találkoztam, aki soha senkit nem csalt meg. (Meg nyilván még ott van mondjuk nagyanyám, de őt nem számolom xD)

2017. júl. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Százalékról, fogalmam nincs.

Típusba meg nem hiszek. Sok embert láttam már hatalmas változáson átmenni ezen a téren. Azért az biztos, a megcsalás, olyan össznépi játék, amit igen sokan gyakorolnak. Mind két nem, mivel, kell hozzá mindkettő.

2017. júl. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 LazyJones ***** válasza:
Maradjunk annyiban, hogy a közelebbi nőismerőseim közül egy sem tartozik a hűségesek csoportjába. És azért vannak egy páran.
2017. júl. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én is rányomnám a 90%-ot, de azért ott van a kalapban, hogy ha az összes kapcsolatát nézzük, akkor most "előfordul", hogy van az embernek egy olyan kapcsolata, amikor nem jól dönt.

A fekete leves inkább az, hogy 10 év együtt töltött idő után lehet itt segédeszközöket beszerezni, szedni markostul a Viagrát stb, azért a nőknél is megjelenik az, hogy jó lenne az új, megint egy kicsit izgulni meg egyebek.

Tehát azért én különbséget tennék a "esküvő napján félredugok a pincérrel", meg a "ellaposodott a kapcsolat, szeretem, mint embert, de a szex már nem volt olyan és.." között.

Mondjuk általában az utóbbi azért üt nagyot, mert hosszútávú, az előbbit meg nem kell magyarázni.

Típust nem tudnék mondani, bárhol előjöhet.

Bár kamionozni nem mennék :D

Ahogy rendőrnőnek se lennék a férje :D

Ezeket tudom felhozni :D

2017. júl. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Azért írtam ki ezt a kérdést, mert 18 évesen mentem bele egy komolyabb kapcsolatba, aztán 8 évig együtt voltunk.

Nem tagadom, előtte is volt hogy feldobták a labdát kapcsolatban élő nők, de az elmúlt két évben, mintha rám lenne írva, hogy csak azzal dugok, akinek van kapcsolata és a mennyekbe repítem.

Komolyan már az én pofámról ég le a bőr! 20-tól 50-ig!

WTF?

2017. júl. 28. 18:28
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha kapcsolatban hiányt élnek meg, érzelmileg vagy fizikailag csalnak, vagy szenvednek.
2017. júl. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 LazyJones ***** válasza:
57%
#6 Ja, az biztos megoldás. A kommunikáció, a változtatás, vagy a kapcsolatból való kilépés meg smafu...
2017. júl. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Pár ezrelék nem lép félre szerintem soha mindkét nem esetében.

31/f

2017. júl. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Több, mint amit a férfiak gondolnak.
2017. júl. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hm. Alapból 70%-ot mondanék, de ha hozzávesszük azokat, akik letagadják, akkor a 80% is kijön. És ez még egy nagyon óvatos becslés volt.
2017. júl. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!