Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tapasztalt 30+ férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalt 30+ férfiak! Szerintetek a nők hány százaléka lép félre élete során?

Figyelt kérdés

Illetve a leghosszabb kapcsolatában félre lép e?

Valamint melyik típusú nő az, aki biztos, hogy félrelép?

Egyelőre nem írnám le a véleményem, majd később.


2017. júl. 28. 16:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

50% minimum.

szigetelődjünk most el a gyiktől, mert ugye itt minden csaj valóságos álomnő párkapcsolat terén, aki a végsőkig hűséges minta feleség vagy barátnő lenne az arra (a hangsúly ezen van) méltó férfihoz.

saját tapasztalatom hogy kevés az olyan férfi és nő aki végig hűséges marad a párjához.

ez régen sem volt másképp, csak akkor a család és a szomszédok miatt titokban maradt, és ugye "kötelező" volt a házasságot fenntartani a megcsalások ellenére is.

mert milyen ciki már ha kiderül hogy Pista félre lépett a szomszéd nővel, vagy az Icu kavar a postással.

31 éves vagyok, volt sok kapcsolatom, komoly hosszú évekig tartó, és szezonális pár hónapos.

eddig 4 csaj volt aki félre lépett mellettem, lehetne boncolgatni a témát hogy miért, mennyire voltam ebben hibás stb. lényeg hogy megtetszett neki az illető és megcsalt vele.

volt akinek lelkiismeret fulladása volt emiatt és idővel elmondta mi tett, de volt olyan is aki hónapokon át titkolta és úgy szakított velem, hogy a végén engem állított be hibásnak amiért ő ült bele más farkába.

maradjunk abban hogy a mai világ egy eléggé elkorcsosult trendet követ, mintha "divat" lenne a másikat megcsalni.

2017. júl. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
az enyém most kúrt félre,20 év után csak ez derült ki,de ez meg volt neki 3 éven keresztül.
2017. júl. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Simán 75%. A többi 25% meg azt hazudja, hogy nem.

44 éves vagyok, nincs bevehetetlen vár...

A viccet félretéve, a "dögös" nők folyamatosan ostrom alatt vannak, és nem feltétlenül a fehér lovas királyfival, (életük szerelmével) élnek együtt.

A magukat elhanyagoló "nemdögös" háziasszonyokat meg senki nem ostromolja, szóval nagy az esély a "hűségükre".

2017. júl. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

36 vagyok 13 évesen vesztettem el, volt rengeteg kapcsolatom, barátnőm, dugópajtás, és a többi. Nem tudom szám szerint hány nőm volt, de olyan 50 körül van a szám.

Mindegyik félrement, vagy előttem, vagy alattam, vagy utánam.

Szóval nálam ez 100%

2017. aug. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!