Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerinted a nők hány százaléka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted a nők hány százaléka lép félre ÉLETE során?

Figyelt kérdés
2016. szept. 24. 12:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
18%
50-60%, férfiaknál ez az arány 70-80%.
2016. szept. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Titusztitusz ***** válasza:
4%
Szerény véleményem szerint olyan 60-70%-uk...(A maradék 30-40% esetében pedig a kb.90%-uk csakis azért nem lép félre sohasem,mert nincs rá módja ilyen-olyan okok miatt...)
2016. szept. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
15%
2# Egy nőnek akármikor van módja félrelépni, aranyom.
2016. szept. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
4%
120%
2016. szept. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Titusztitusz ***** válasza:
8%
3-as...Aha..."Akármikor"...Aztán mi van akkor ha NINCS A KÖZELÉBEN OLYAN KAN,AKI ALÁ SZÍVESEN ALÁFEKÜDNE? Mert mondjuk egy kistelepülésen él,csupa nyomorult,szánalmas lúzerrel körülvéve? Vagy pont a 30 centis farkakra vágyna,de ilyet nem talál sehol sem? Vagy ronda mint a bűn? EZER OKA LEHET ANNAK, hogy úgy marad hűséges egy nő,hogy közben azért a SZÍVE SZERINT SZÍVESEN MEGCSALNÁ A FÉRJÉT...Ha volna rá módja...
2016. szept. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%

5# Aki igazán meg akarja csalni a másikat, mert annyira ki van éhezve, pláne egy kis faluban, az aláfekszik bárkinek szinte aki úgy néz rá. :D

Sajnos nem csak az olyan überalfahímekkel fekszenek le szívesen, mint te. :(

2016. szept. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Titusztitusz ***** válasza:
12%
6-os...Ezt te csak gondolod a kis lúzer fejeddel...A MEGCSALÁS AZ NEM JÁTÉK...És elég nagy pszichikai terhet rak egy nőre MINDIG...Egy nő,aki szívesen megcsalná a férjét egy 120 kilós,helyes testépítővel,NEM FOGJA ÖSSZEADNI MAGÁT józsikával a sarki kocsmábol,aki egy rusnya,szerencsétlen,remegő kezü,50 kilós kis nyomorék pali...Inkább akkor MEGMARAD HŰSÉGESNEK...Hidd el ha mondom...
2016. szept. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
93%
Nő vagyok, szóval tudom milyen ez. Olyan nincs egyébként, hogy valaki nem ismer egy olyan férfit se, akit épp kíván, hanem ő szimplán csak meg akarja csalni a férjét. :D Általában a megismert férfi váltja ki a vágyat, az esetek többségében.
2016. szept. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
5%

Szerintem a párkapcsolatban/élettársi viszonyban/házasságban élő nők legalább 70-80%-a megteszi. Rengeteg oka lehet annak, ami miatt megcsalják a párjukat:

— meggondolatlanságból, hirtelen felindultságból, dühből, méregből, bosszúból,

— kalandvágyból, fűti őket az izgalom,

— az ellaposodó kapcsolaton eszük ágában sincs javítani, hanem inkább mással kufircolnak,

— az elromló, a már megromlott kapcsolatból eszük ágában sincs kilépni (jólétet, pozíciót stb. nem teszik kockára), szintén mással kufircolnak,

— kihasználják a hirtelen adódó lehetőséget, amiről azt feltételezik, hogy soha sem fogja senki megtudni,

— hirtelen, a semmiből felbukkanó latin szupercsődör-atomkan-alfarómeó-sportoló-deltamatyi-híresség, az általa nyújtott lehetőséget "illik kihasználni",

— a tabu, a tiltott gyümölcs izgalma (főnök, főnök apja, főnök fia, após, falszomszéd, barátnő pasija stb.),

— illuminált állapot,

— stb.

2016. szept. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Aha...Szóval nő vagy...Remélem nem reménytelenül szerelmes vagy belém,hogy kitartóan jársz utánam kérdésröl kérdésre,és ÁLLANDÓAN csak kötekedel,meg kötekedel? Illetve még mellék állásban ŐRJÖNGENI IS SZOKTÁL EGY SORT,ha valaki itteni hölgynek nyiltan kifejtem a szimpátiámat...Illetve ha dícsérem a feleségemet... Féltékeny vagy másokra vagy mi? Tetszek neked titokban? Sajnos ez esetben ROSSZUL közelítel hozzám,csak szólok...Ugyanis én a kedves,és értem rajongó hölgyeket szoktam kedvelni mindig...Szóval ha szimpinek találsz,akkor jobban teszed,ha sűrgősen taktikát,és hangnemet váltasz...Mert ha nem,úgy EZ A MOSTANI LEVELEM AZ UTOLSÓ,amiben szóba álltam veled...Ezen ajánlatomon gondolkozz el...
2016. szept. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!