Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerinted a nők hány százaléka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted a nők hány százaléka lép félre ÉLETE során?

Figyelt kérdés
2016. szept. 24. 12:14
1 2 3
 11/21 Titusztitusz ***** válasza:
Előző levelem a 8-asnak szólt...
2016. szept. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
85%
Nem követlek, csak mindenhol olvasom a mérhetetlen ostobaságaidat. Nekem van egy normális barátom szerencsére, te pedig csak próbálod magadat álomférfinek beállítani mindenhol, nincs egy olyan hozzászólásod ami ne az öntömjénezésről szólna, miközben csak egy buta, hímsoviniszta pötsarc vagy.
2016. szept. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Titusztitusz ***** válasza:
0%
12-es...Rendben...EZT az utat akarod járni akkor a továbbiakban is,lelked rajta akkor...Innentöl én befejeztem veled minden kommunikációt...Pá...
2016. szept. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Szerintem 50℅-uk.
2016. szept. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
80% - ismeretsègi köröm alapján.
2016. szept. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
22%
sajnalatos h a noi nem ennyire gusztustalan... miert kell egyaltalan azon gondolkodni h megcsalas? uristen... meg ha faluba laksz ize oze... gratulalok. sirva fakadok komolyan. gerinctelen dolog h el is ismeritek h meg is csalnatok az elso adando alkalommal. ezert van az h q gyerek ugy no fel ahogy... en a keves szazalekba tartozok mert nem csalnam meg a parom nem is gondolok ra h megcsaljam... es faluba elunk. es itt korulvesznek fiatal uriemberek akik kapva kapnanak az alkalmon... es lenne is. es neki ugyanugy igy van. egy munkahelyen vagyunk egy idobe erunk haza es indulunk el a szombator kulon a vasarnap egyutt es megse csaltuk meg egymast. itt ugye hamar kiderul minden. en tiszta vagyok o is es bizunk is egymasba. remelem egy egy fenysugar a sok gusztustalan no kozott....!!!!
2016. szept. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ismeretségi köröm alapján rengeteg a megcsalás. Na de nem csak a nők, épp ugyanúgy félreb*asznak a férfiak is. Nagyjából egyforma az arány, ahogy így szem és fültanúja vagyok a dolgoknak. Szóval ez még mindig nem nemfüggő. Valaki vagy hűséges és van gerince, vagy nincs.
2016. szept. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Utolsóval értek egyet tapasztalataim alapján. Es az arany 70% kb szerintem.
2016. szept. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Senki nem irta az itt irok kozul, hogy meg akarna csalni barkit. A fovarosban elek, a kozvetlen ismeretsegi koromben is vannak jokepu, vonzo ferfiak, egyikkel se akarom megcsalni a baratom...
2016. szept. 25. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
18 szerintemvan az 80% is
2016. szept. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!