Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hányszor csaltak meg eddigi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor csaltak meg eddigi életed során és te hányszor csaltál meg másokat?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írj!

2019. jan. 22. 20:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
62%

Egyszer sem csaltak meg, és egyszer sem csaltam meg a másikat. Nem is fogom soha.

23N

2019. jan. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia, tudomásom szerint egy barátom csalt meg, kb tíz csajjal, vagy lehet több is volt. Egy aljas r0hadék volt. Én senkit sem csaltam meg, de nem is fogok. Becsületem többet ér.

31 éves nő vagyok.

2019. jan. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
41%
Nem csaltak meg soha. Olyan volt, hogy egyik kapcsolatból átmenettel úsztam át a másikba, de az első komoly csók után szakítottam. Volt olyan látszatkapcsolatom, amit csak érdekek tartottak össze, ott nem is éreztem volna megcsalásnak, érzelmileg meg is csaltam és hogy nem jött össze a valóságban, az nem rajtam múlt. De igazi, jól működő kapcsolatban nem csaltam meg soha senkit. Ezek olyan kapcsolatok voltak, amikből kikacsintgattam, hogy valójában voltunk inkább társbérlők, mint egy pár. Évek óta semmi szex például. Amiért ez egy ideig megmaradt, az érdek volt mindkét részről, bármennyire is meglepődtek a fiatalurak, hogy ilyen csapodár vagyok.
2019. jan. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
79%

ui:

40 N

2019. jan. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Tudtommal egyszer sem csaltak meg, a gyanúja sem merült fel soha. Ha elmúlt a szerelem inkább szakítottunk. Én sem csaltam meg soha senkit.

3 komoly kapcsolatom volt eddig, 26N.

2019. jan. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
55%

Legalább 2 exemről tudok, hogy megcsaltak, de akár ez még több is lehet, nem tudom. Esetemben egyszer volt egy "határeset", amikor párkapcsolatom alatt megismertem valakit, aki nagyon nagy hatással volt rám, de akkor nyíltan és őszintén elmondtam a párkapcsolatomnak is és az "új jelentkezőnek" is a helyzetet, és mindketten vállalták a dolgot, szóval nem a sunyi egymás háta mögött titkolózást választottam akkor sem, bár ribisnek ribis volt a dolog. Végül jó vége lett.


Nő vagyok.

2019. jan. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
59%

Engem egyszer csaltak meg és eddig pontosan egyel kevesebb lányt csaltam meg.

25F

2019. jan. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
59%
Ugyanaz az ember csalt meg tobbszor, en pedig egy kezdodo kapcsolatom elejen tettem pontot az elozore egy bucsuszexszel, 2hete lehettunk egyutt.36N
2019. jan. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
84%

1szer csaltak meg „amiröl legalábbis tudok“

Èn sosem csaltam

28 N

2019. jan. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
81%
Engem kétszer csaltak meg, én sose csaltam meg senkit. 35/f
2019. jan. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!