Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a barátom! Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt a pasimmal.

Kb.1 éve egyáltalán nem hajlandó intim helyzetbe kerülni velem. Könyörögnöm kellett a csókért, az ölelésért, a szexért. Volt, hogy mellé feküdtem meztelenül, meg rámásztam, és semmi. Elmondása szerint ez mind azért, mert én megse próbálom elcsábítani, és mert ő nem tud szexelni óvszerrel(én meg nem szedhetek fogamzásgátlót hormonproblémák miatt).

A lényeg, hogy ugyanúgy eljártunk mindenhova, én rengetegszer próbáltam vele megoldani, de nem lehetett. Volt, hogy sírtam, mert hiányzott a csókja, az érintése.

Hogy miért nem szakítottam? Mert imádtam a személyiségét, és reméltem, hogy egyszer felnő és megváltozik a gondolkodása.

Aztán történt a következő: elmentem egy buliba a barátnőimmel kedden, ahol oda jött egy helyes srác. Én már nagyon ittas voltam, és elkezdett közeledni felém, átfogni a derekam, én meg elcsábultam és csókolóztunk.

Nagyon bánom azóta, és nem tudom mit tegyek.

Én tényleg szerelmes vagyok a barátomba, és annyira fáj, hogy egyszerűen nem közeledik felém, én meg elcsábultam. TUDOM, nem foghatom erre, de tényleg emiatt történt, a srác nem is érdekel, próbálta megtudni a nevem de én a csók után kapcsoltam és kamu nevet adtam meg és leléptem a buliból.

Hívtam a pasimat is bulizni, de nem akar velem jönni, se táncolni, se semmi.

KIkéne lépjek a kapcsolatból, de olyan rossz, hogy szerelmes vagyok és megkaptam őt(egy évet udvaroltam neki lány létemre), ő meg semmibe vesz.

Mit tehetnék? Tudom köpjek fölé és álljak alá.


2019. jan. 17. 17:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts, ez így nem párkapcsolat.
2019. jan. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
ő semmibe vette/veszi az érzéseid, ne érezd rosszul magad!
2019. jan. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
" én meg elcsábultam és csókolóztunk." Hát ez még nem is igazi megcsalás egy évnyi "koplalás" után! Biztos, hogy ragaszkodnod kell ehhez a kapcsolathoz?
2019. jan. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
82%

Nem tehetsz semmiről, a hapsi hibája.

32/f

2019. jan. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
1 éve nem kerültetek intim helyzetbe?? És biztos vagy benne hogy a párod mással nem került intim helyzetbe 1 év alatt? Hogy bírjátok ezt így egyáltalán? Abból amit leírtál úgy tűnik hogy te sokkal jobban akarod ezt a "kapcsolatot" mint a "barátod" aki ezek szerint már 1 éve nem a párod, hanem csak baráti kapcsolatotok van. A "nem bírom az óvszert" duma erre nem kifogás. Szerintem a "megcsalásod" igencsak jelentéktelen ebben a helyzetben, nem kéne hogy ettől rosszul érezd magad. Teljes mértékben elhanyagol, mi az hogy könyörögsz neki egy csókért vagy egyáltalán bármiért is. Egyértelmű hogy ő nem szeret. Engedd el. Mindketten mást akartok. Nem kell sehová sem "köpnöd", pláne nem alá állni. Azzal hogy elengeditek egymást esélyt adtok magatoknak arra hogy olyat keressetek aki tényleg szeret... 31/N
2019. jan. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Sztem ne emeszd magad

a pasid tuti félrekur!!!

2019. jan. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hagyd ott!
2019. jan. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!