Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a barátom! Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt a pasimmal.

Kb.1 éve egyáltalán nem hajlandó intim helyzetbe kerülni velem. Könyörögnöm kellett a csókért, az ölelésért, a szexért. Volt, hogy mellé feküdtem meztelenül, meg rámásztam, és semmi. Elmondása szerint ez mind azért, mert én megse próbálom elcsábítani, és mert ő nem tud szexelni óvszerrel(én meg nem szedhetek fogamzásgátlót hormonproblémák miatt).

A lényeg, hogy ugyanúgy eljártunk mindenhova, én rengetegszer próbáltam vele megoldani, de nem lehetett. Volt, hogy sírtam, mert hiányzott a csókja, az érintése.

Hogy miért nem szakítottam? Mert imádtam a személyiségét, és reméltem, hogy egyszer felnő és megváltozik a gondolkodása.

Aztán történt a következő: elmentem egy buliba a barátnőimmel kedden, ahol oda jött egy helyes srác. Én már nagyon ittas voltam, és elkezdett közeledni felém, átfogni a derekam, én meg elcsábultam és csókolóztunk.

Nagyon bánom azóta, és nem tudom mit tegyek.

Én tényleg szerelmes vagyok a barátomba, és annyira fáj, hogy egyszerűen nem közeledik felém, én meg elcsábultam. TUDOM, nem foghatom erre, de tényleg emiatt történt, a srác nem is érdekel, próbálta megtudni a nevem de én a csók után kapcsoltam és kamu nevet adtam meg és leléptem a buliból.

Hívtam a pasimat is bulizni, de nem akar velem jönni, se táncolni, se semmi.

KIkéne lépjek a kapcsolatból, de olyan rossz, hogy szerelmes vagyok és megkaptam őt(egy évet udvaroltam neki lány létemre), ő meg semmibe vesz.

Mit tehetnék? Tudom köpjek fölé és álljak alá.


2019. jan. 17. 17:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
Ha megvolt a felköpés, szakíts!
2019. jan. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts, ennek a kapcsolatnak így semmi értelme. Te szenvedsz a szexualitás hiánya miatt, meg a félredugás miatt is bűntudatod van. Felesleges együtt lennetek, neked ez így nem jó. Lépj ki ebből.
2019. jan. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%

Az alkohol nem kifogás a megcsalásra. Máskor ne vedelj annyit.


Egyértelmű a szakítás. Nem kell magyarázkodni, a tények önmagukért beszélnek.

2019. jan. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hany eves vagy de ha nem 60+ akkor ne akarj egy eletet de eveket se szex es gyengedseg nelkul leelni. Aki kivan az gumival is veled akar lenni es meg erre sem mentseg h meg sem csokol. Szakits a lakotarsaddal.
2019. jan. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
3 évig minden szuper volt?
2019. jan. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez egyertelmu szakitas! Lehet, hogy te szereted azt a fiut, de ő nem szeret teged.
2019. jan. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ti egy 50 éves pár vagytok, akik már nagyon unják egymást?

Miért nem olyannal vagy aki odavan érted meg vissza?

2019. jan. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
39%
Aha,az alkohol...
2019. jan. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

1 éve nem is dugtok?

A pasid nem kíván, nem közeledik, nincs intimitás?

1 év alatt nem sikerült változtatni?.. Valószínűleg már nem is fog, talán nem is akar...


Az alkohol csak megszabadít a gátlásoktól és előtérbe kerülnek az elnyomott vágyak, amit elnyomsz.


Szerintem ah szakítanál, 1-2 hétig siratnád, de aztán kinyílna a szemed, hogy mennyi lehetőségtől fosztod meg magad perpill.. Ez a kapcsolat már jó régen behalt.


HA annyira nem tudsz elszakadni, tartsd meg barátnak. De a helyedbe eldönteném, hány évet éri meg még elpazarolni az életedből így.. Mi lesz hosszú távon? Gyerek, család így? Én már a gondolatától is rosszul érezném magam. De az is érdekes hogy a párodnak ne lenne ingerenciája egyáltalán a szexre amúgy...

2019. jan. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
9%
A pasid elég gaz hogy ha ott fekszel mellette es nincs szex.De te se vagy semmi ne haragudj.Ez a szöveg hogy nem szedhetek gyógyszert mert hormonos..blablabla.Van hormon mentes fogamzas gátló is,pl parmatex..
2019. jan. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!