Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A céges karácsonyi bulik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A céges karácsonyi bulik, csapatépítők tényleg olyan veszélyesek?

Figyelt kérdés

Egy idősebb kolléganőm szerint ezek a csapatépítők arra jók, hogy félre lehessen lépni.

A körülötte lévő különböző életkorú emberek pedig csak helyeseltek.

Sajnos én is azt gondolom, hogy a hűség legfőképp a lehetőségek hiánya és a legbiztonságosabb ha a felek nem nagyon mászkálnak egy egymás nélkül olyan programokra amik az ivásról szólnak és ahol férfiak-nők össze vannak zárva 2 napra.

Viszont én ettől függetlenül még naivan hiszek benne, hogy nem minden céges buli erről szól és hogy nem kell aggódnom...

Nem értem az embereket azt mondja ez a kolléganőm is hogy de ha nincs bizalom akkor már régen rossz mintha saját maga ellen beszélne ahogy a legtöbb ember teszi ha ilyesmiről van szó...

Szóval bízzunk meg de mellette azt mondják, hogy ezeken a programokon nagyon gyakran félrelépnek az emberek.

Idősebbek nálam én még kicsit naivabban állok a témához mert magamról nem tudnám elképzelni hogy ilyet tegyek és ezért a páromban is könnyebben megbízok..de amikor ilyeneket hallok -és sajnos egyre többször hallok ilyeneket-akkor annyira elszomorodok....:( tényleg ilyen világban élünk? tényleg előbb utóbb ezeknek a buliknak ez lesz a vége és nem szabad hinni benne, hogy a másik hűséges marad?



2018. dec. 14. 16:53
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
71%

De most kérdező, te mit gondoltál, vagy eddig hol éltél??


Úgy írsz, mint aki most szembesült életében először a megcsalás jelenlétével, hogy ilyen is előfordul, mintha eddig nem tudtál volna a létezéséről.


Én azt írtam korábban, hogy én is látom ezt, vannak, akik félremennek, és vannak, akik nem. Eddig ezzel nem voltál tisztában?


Azt sem értem, miért épp a karácsonyi céges bulin akadsz fent, mikor bármelyik munka utáni iszogatáson is félreléphet, aki félre akar lépni. A céges buli csak egy db alkalom az X közül. Érted?


Engem nőként is megkörnyékeztek már párszor, egyszer sem csaltam meg a párom, és ő sem engem. ÉS a 30 emberből nyilván ilyet is ki tudnál emelni, de te csak a retkekre koncentrálsz, hogy hú, mik vannak. Igen, vannak, mindig is voltak és lesznek. Ahogy ellenpélda is.


Utóirat: inkább addig örülj, míg a párod őszinte veled és elmond ilyeneket. Én is elmondtam a páromnak, milyen félreqrások mennek nálunk is a cégnél, házas embereknél.

Ettől még nem változott egyikünk bizalmán sem a dolog, mert mindenki maga dönt.


Egyébként a keserű emberek, vagy akikkel ez megtörtént, vagy nem is törődtek azzal, hogy régóta xar a kapcsolatuk, azok keverednek általában bele ebbe. Kis hányada meg az, aki sohasem változik meg.


HA a te párod nem a "hajt a vérem" típus, akkor nem paráznod kell mint egy idióta, hanem nem hagyni elhidegülni és eltávolodni egymást. Amikor már csak a napi rutint beszélitek meg és semmi intimitás. Ennyit tehetsz és nem is kell többet.


Nem lehet bezárni a másikat hogy ne találkozzon olyannal, aki szemet vet rá. Nagy klisé, de igaz, hogy aki menni akar, az menjen, azért nem kár. HA meg a párod nem ilyen, akkor ne más elcseszett sorsokat húzd a saját életedre, mert valójában fingod sincs, hogy azok az emberek miért csalják meg a párjukat.


(Én beszélgettem róla velük, mert engem is ugyanennyire taszított, sé érdekelt, miért teszik. Miért teszi a nőutáló férfi akit hajt a vére, miért teszi a 2 gyerekes házas. Aztán kiderült, hogy elég szánalmas az eredmény és saját maguk a legnagyobb probléma itt, és full boldogtalanok, csak így próbálnak "boldogsághoz" jutni vagy bizonyítani maguknak valamit.)

2018. dec. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó, hogy nem tudtam ennek a létezéséről és nem is arról hogy nem történhet meg máshol.

De most épp ez került szóba , hiszen ilyenkor vannak mindenhol ezek az év végi bulikák.

Csak nyilván ha egy isten háta mögötti hotelben leisszák magukat és ott alszanak egy hotelben akkor egy icipicivel könnyebb engedni a kísértésnek mintha egy sima beszélgetős este lenne ahonnan hajnalban szépen hazamennek az emberek a párjukhoz.

Nálunk ez az általános de mi ugyebár csak nők vagyunk, így mindegy.

szerintem..de aztán lehet semmit nem számít.

bár én azt gondolom, hogy ha az ember messze van és ott is alszik és csak másnap vagy pár napra rá megy haza akkor egy icipicivel nagyobb az esély rá, hogy olyan dolgot tegyen amit esetleg később megbánna.

Messze vannak, nem derülhet ki soha.

Aztán lehet , hogy rosszul látom de olyat még nem nagyon hallottam, hogy egy sima délutáni összejövetelből bármi kaland lett volna ,annál inkább ha már ott is alszanak és isznak korlátlanul meg megy a party mindenki felszabadult, táncolnak kis flört, kis összesimulás akkor azért megint más.

Lehet butaság , de ha reggeltől estig tartó csapatépítő lenne programokkal, kirándulással kis iszogatással úgy , hogy este már velem alszik a párom kevésbé aggódnék mint így , hogy hajnalba nyúlóan buliztak összezárva egy hotelben korlátlan mennyiségű alkoholos ital mellett.

2018. dec. 15. 15:02
 33/39 anonim ***** válasza:
97%

# 31-es vagyok


"de olyat még nem nagyon hallottam, hogy egy sima délutáni összejövetelből bármi kaland lett volna."


-Tévedsz! Erre csak a saját példámat a mostani cégemből is fel tudnám hozni:

- Rám már a legelső közös ivászaton mindenki előtt úgy nyomult egy kolléga, hogy közben otthon párja volt.. A saját kollégái előtt(!), akik a csajt is ismerték, és engem akkor látott először... Tök gáz volt, amikor szólogattak 1-2-e, hogy hol a barátnője?, meg másik pasi is ideszólt, hogy neki nője van amúgy. Ehhez pár óra kellett, nem egy éjszaka, ha r-b-nc lennék, már ott a szájába lettem volna.

- Másik alkalom másik kolléga, aki már elment innen, de visszajött kezdett el egy szimpla munka utáni ivászaton egyszer csak ölelgetni, holott nem is igen beszéltünk míg itt volt, és a nőjét is ismerem, nem voltunk rosszban..


Ezekhez nem kell több napos csapatépítő meg több napos buli. Rosszul van a fejedben a dolog: nem a megcsalás könnyebb így, hanem a kiderülésének esélye. A kettő nem ugyanaz... Aki ennyire kifelé tekintget, az nem fog az évi a vagy 1 vagy 2 napos bulikára várni, nekem elhiheted.. Az anélkül is kap a lehetőségen, és ahhoz bőven elég egy sima alkalom.


"Nálunk ez az általános de mi ugyebár csak nők vagyunk,

így mindegy."

- Ezt nem vágom, mire írod megint. Én is nő vagyok, de nem értem, hogy ön ez ide.


Én is voltam több napos csapatépítőn idén. Pia, programok, tánc hajnalig, stb. Nem csaltam meg én sem a párom. Ahogy egyik alkalommal sem, amikor bepróbálkoztak. Persze azért párom is hívott, tudom, hogy ilyenkor benne is benne van a kisördög, de normális szintig aggódott csak. :)


Ja, és pont most van ő is épp jelenleg a céges kari party, nekem meg tegnap volt.


Azt elismerem, hogy ott alvóson jobban fél kicsit az ember, de egyébként tényleg az az igazság, hogy ottalvós bulin sem viselkedik az ember máshogy, mint egy nem ott alvós piálóson...

És normális emberek nem azért hűségesek, mert az kiderül-e avagy sem, hanem mert ők így döntenek. ÉS nem is a lehetőség hiánya miatt hűséges egy normális ember. (Sőt, én úgy vagyok vele, hogy ha valakinél csak ezen múlik, akkor az jobb is, ha kiderül!)

2018. dec. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:

A mi nők vagyunk alatt azt értettem , hogy a munkahelyemen mi csak nők vagyunk így nem tudom milyen az , ha az ember egy ilyen jellegű buliba megy a kollégákkal hiszen nekem nincsenek férfi kollégáim.

Talán ha hasonló munkahelyem lenne, hasonló céges bulikkal férfiak-nők vegyesen akkor én sem aggódnék mert látnám , hogy amit az emberek gondolnak ezekről a bulikról túlzó.

Talán az a baj, hogy sok ilyen ember vesz körül.

Túl sok sztorit hallok.

Látom , ahogy a kolléganőm belepirul ha meglátja az egyik épületben dolgozó fiúcskát miközben jövőre férjhez megy, hallottam hogy a másik kollégának már volt kis afférja a párja mellett szóval nem ..nem gondolom , hogy a nők mások.

Csak furcsa nekem, mert én soha nem voltam ilyen.

Ha van párom, akkor nem érdekel más..nem is veszem észre a pasikat ilyenkor.

Viszont a környezetemben nem ezt látom.

Ezért bíztam meg anno könnyen és most nehezen.

Nem azért mert megcsaltak vagy ilyesmi, mondjuk megcsaltak de az nem okozott nagy lelki traumát számomra mert úgy vagyok vele ha valaki megcsal akkor illúzió volt az egész kapcsolat.

Én inkább csak attól félek, hogy egy nagyon apró félreértés miatt akár egy elcsattant csók egy ilyen helyen amiről majdnemhogy nem a párom tehet elronthat mindent.

Mert elmondaná tudom, mert én azt gondolom nagyon őszinte ember, sőt..látszana rajta..de egy ilyen apróság tönkreteheti azt a bizalmat ami felépült eddig és nem tudom , hogy képes lennék e megbocsátani és valószínű rámenne a kapcsolat.

Csak ettől félek..féltem a kapcsolatom az ilyen emberektől....azoktól a nőktől, akik ha isznak egy kicsit rögtön nekiállnak flörtölni az elő pasival akivel csak lehet.

Mert sajnos sok ilyet láttam már, ahol a nők kezdeményeztek..

No de igazatok van én tudom...talán ha nekem is lesznek ilyen bulijaim akkor majd én is rájövök , hogy ezek teljesen ártalmatlan dolgok.

Érdekes mert a volt páromnál egyáltalán nem voltam féltékeny , rengetegszer mászkáltunk külön bulizni mindenhova és meg sem fordult a fejemben soha , hogy bármi történhet.

Nem tudom, hova tűnt bennem ez a fajta hatalmas bizalom a másik felé.

2018. dec. 16. 08:21
 35/39 anonim ***** válasza:
100%

Értem amit mondasz, és igen, a nők is kezdeményeznek.

Én sok férfival dolgozom, vannak nők is vegyesen.

Egy dolgot elárulok: akinek jó a kapcsolata, arra rámászhatott bárki, hárított. ;) (Meg aki eleve olyan személyiség, hogy akkor sem megy bele, amíg tart a másik kapcsolat, ha az már xar.)


Ezt próbáltam neked leírni bő lére eresztve.

Az a legfontosabb, hogy tudd, hogy első sorban mindig a párodon múlik a hűség, nem random nőkön. Ez nálam, nálad, és mindenkinél így van. A megcsalás sokszor csak egy tünet, és nem ok...


"Látom , ahogy a kolléganőm belepirul ha meglátja az egyik épületben dolgozó fiúcskát miközben jövőre férjhez megy, "

- Én is menyasszony vagyok, jöttem már zavarba én is mástól, de ez sem jelenti azt, hogy megcsalnám a páromat. Attól még hogy nm vagyunk vakok, nem jelenti azt, hogy akarunk is attól a másiktól valamit. Mikor egy partnerünk jött ide és felém szólva bókolt egy mondatot, én is elpirultam hirtelen. Utána láttam, hogy rajta is gyűrű van, szóval nem kell ezeket túlgondolni, én sem tettem. Ez itt megáll, senki nem akar többet a másiktól.


Sajnos valóban történnek ilyen egymásba gabalyodások bulikon, de az legyen már az ő dolguk! Szerencsére én észreveszem a pozitív példákat is. Csak az ember a negatívakat jobban megjegyzi ugye.


Szerintem azért lettél hirtelen ilyen, mert a besavanyodott, és tönkrement kapcsolatú kolléganőid tömik a te fejedet is, hogy ez a normális. Meg irigyek btw, hogy te még normális kapcsolatban vagy, nem egy elcseszettben. A keserű embereknek ez néha fáj. Ezekkel nem szabad foglalkoznod.


Szeresd a barátodat és tartsátok életben a kapcsolatot, akkor nem kell ilyenektől félned. Még akkor sem, ha a cég 50%-a kúr félre. A maradék 50 lehettek ti is, erre kell gyúrni!

2018. dec. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%

Még egy záró gondolat: úgy könnyű hűségesnek lenni, ha nincs kísértés.. Az az igazi kapcsolat, ahol van, de mégsem enged neki.


Írod a pirulós lányt. Elárulom, aki nálam bepróbálkozott nőcsábász srác, azt én magam is vonzónak tartottam szexuálisan. De nem foglalkoztam vele és itt meg is állt a dolog, mert a párom fontosabb. Szóval még akkor sincs világ vége, ha a másik vonzó. Pont erről szól a hűség, hogy akkor is a párod választod, ha egyébként lenne másra is lehetőséged.

2018. dec. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%

A hűség döntés kérdése, nem a bulitól függ.


Igen, vannak gusztustalan dolgok a céges bulikon. És vannak olyan céges bulik, ahol minden rendben van.


Az emberek jelentős része összejön az éppen akkor elérhető közelségben található legjobb partyval. Kőműves alkesz Jóska összejön Fogatlan Gizivel, de ha lesz lehetősége Fogas Terire, aki csak egy fokkal jobb, akkor rá fog menni, mert valójában érzi, hogy Fogatlan Gizi csak egy pótlék, "jobb nincs." Ugyanez van a nőknél is. A besavanyodott kolléganőid összejöttek az éppen akkor számukra elérhető legjobbal és rájöttek, hogy a kolléga jobb pasi.

Azok nem lépnek félre, akik érzik, hogy az ő párjuk a legjobb nekik és mindent megkapnak tőle lelkileg, testileg amire vágynak.

Az ilyen nőt nem tudod elszedni a barátja elöl, ahogy azt a férfit sem, aki szentül meg van róla győződve, hogy egy intelligens bombázó a barátnője.

2018. dec. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:

Köszönöm nagyon érdekes dolgokat írtatok és igazatok van.

Jó, hogy olvashattam olyan emberek véleményét akik pozitívabban látják a dolgokat.

Én is hiszek benne benne , hogy létezik még hűség akár egy életen át , és remélem sokan leszünk még akik jó példát tudnak mutatni és idős korunkra nem keseredünk meg. Remélem ha idősebb leszek akkor a még hasonlóan naiv fiatalokat csak biztatni fogom majd, hogy igenis megéri bízni a másikban és nem elkeseríteni..:)

2018. dec. 16. 20:10
 39/39 anonim ***** válasza:
Igen, azok. A legtöbb kapcsolat ilyenkor születik
2021. jún. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!