Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A céges karácsonyi bulik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A céges karácsonyi bulik, csapatépítők tényleg olyan veszélyesek?

Figyelt kérdés

Egy idősebb kolléganőm szerint ezek a csapatépítők arra jók, hogy félre lehessen lépni.

A körülötte lévő különböző életkorú emberek pedig csak helyeseltek.

Sajnos én is azt gondolom, hogy a hűség legfőképp a lehetőségek hiánya és a legbiztonságosabb ha a felek nem nagyon mászkálnak egy egymás nélkül olyan programokra amik az ivásról szólnak és ahol férfiak-nők össze vannak zárva 2 napra.

Viszont én ettől függetlenül még naivan hiszek benne, hogy nem minden céges buli erről szól és hogy nem kell aggódnom...

Nem értem az embereket azt mondja ez a kolléganőm is hogy de ha nincs bizalom akkor már régen rossz mintha saját maga ellen beszélne ahogy a legtöbb ember teszi ha ilyesmiről van szó...

Szóval bízzunk meg de mellette azt mondják, hogy ezeken a programokon nagyon gyakran félrelépnek az emberek.

Idősebbek nálam én még kicsit naivabban állok a témához mert magamról nem tudnám elképzelni hogy ilyet tegyek és ezért a páromban is könnyebben megbízok..de amikor ilyeneket hallok -és sajnos egyre többször hallok ilyeneket-akkor annyira elszomorodok....:( tényleg ilyen világban élünk? tényleg előbb utóbb ezeknek a buliknak ez lesz a vége és nem szabad hinni benne, hogy a másik hűséges marad?



2018. dec. 14. 16:53
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
59%

Tudnék mesélni.

Két gyerekes, férjes kolléganőt egyszerre 5-en :)

2018. dec. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
LOL egészségére ! :D
2018. dec. 14. 16:56
 3/39 anonim ***** válasza:
75%

Egy idősebb kolléganőm szerint ezek a csapatépítők arra jók, hogy félre lehessen lépni.

Ennyi erővel a villamos közért bármilyen munkahely közösségi hely és elektronikus kapcsolódás is veszélyes hely,ha otthon szar naná h félre lép vki,ahhoz nem kel csapat építés. Egyszerűbb ha ki se engeditek egymást soha a lakásból..

2018. dec. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
60%

Én is tudnék mesélni ugyan szingli vagyok de ahány csapatépítőn voltam ott mindig szexeltem (5)

24ffi

2018. dec. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
96%
Biztos van erre is példa, de ahol én eddig megfordultam, ott ez nem volt jellemző. Persze olyan volt, hogy valakik ilyen rendezvényen jöttek össze, de a nagyarányú félrelépés egyáltalán nem volt általános. Ráadásul jobb helyeken az ilyesmit nem is nagyon tűrik, hamar forró lesz a talaj a lába alatt annak a kollégának, aki rendszeresen erre használja a céges bulikat.
2018. dec. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
92%
Egyébként se ajánlom, az ilyesmit - ha már - illik diszkréten, nem az egész kollektíva szeme láttára csinálni.
2018. dec. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
90%
Akik a cèges bulin kavarnak, azok àltalàban egyèbkènt is. Nem kell ahhoz elmenni 2 napra sehovà. Egyèbkènt elöfordul az ilyen,de aki ilyen hulladèk ember, az nem csak az èvi 3x-i cèges partin az. Kalitkàba meg nem zàrhatod a pàrod.
2018. dec. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
90%
sok céges bulin voltam, semennyivel sem jellemzőbb a félrelépés mint bármilyen más bulin.
2018. dec. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk se divat..se csapatépítőn se bulin..akik ilyen mentalitásúak voltak..már rég nincsennek a cégnél.
2018. dec. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk szerencsére nem, aki ott szexelni akarna, azt meg is ölnénk!


8-an vagyunk a cégnél és mind hetero pasik.

2018. dec. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!