Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A céges karácsonyi bulik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A céges karácsonyi bulik, csapatépítők tényleg olyan veszélyesek?

Figyelt kérdés

Egy idősebb kolléganőm szerint ezek a csapatépítők arra jók, hogy félre lehessen lépni.

A körülötte lévő különböző életkorú emberek pedig csak helyeseltek.

Sajnos én is azt gondolom, hogy a hűség legfőképp a lehetőségek hiánya és a legbiztonságosabb ha a felek nem nagyon mászkálnak egy egymás nélkül olyan programokra amik az ivásról szólnak és ahol férfiak-nők össze vannak zárva 2 napra.

Viszont én ettől függetlenül még naivan hiszek benne, hogy nem minden céges buli erről szól és hogy nem kell aggódnom...

Nem értem az embereket azt mondja ez a kolléganőm is hogy de ha nincs bizalom akkor már régen rossz mintha saját maga ellen beszélne ahogy a legtöbb ember teszi ha ilyesmiről van szó...

Szóval bízzunk meg de mellette azt mondják, hogy ezeken a programokon nagyon gyakran félrelépnek az emberek.

Idősebbek nálam én még kicsit naivabban állok a témához mert magamról nem tudnám elképzelni hogy ilyet tegyek és ezért a páromban is könnyebben megbízok..de amikor ilyeneket hallok -és sajnos egyre többször hallok ilyeneket-akkor annyira elszomorodok....:( tényleg ilyen világban élünk? tényleg előbb utóbb ezeknek a buliknak ez lesz a vége és nem szabad hinni benne, hogy a másik hűséges marad?



2018. dec. 14. 16:53
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
74%
Ajajj,hány de hány válásról tudok,éppen emiatt.A söpredék,az söpredék marad.
2018. dec. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
94%

Ahol eddig én dolgoztam, ott nem kellett karácsonyi buli a felrelepesnek. Persze ilyenkor sokkal többet iszunk mint egyébként, és nálam volt olyan, hogy csak táncoltam meg a villanyoszlopnak köszöntem annyira felontottem a garatra, de megcsalas nem történt. A legutóbbi bulin meg tok diszkrétek voltunk. Ott csak a rendőröket hívták ránk, mert hangosak voltunk 😅


Egyik ismerősöm szülinapi buliján az exem kiment az ünnepelt barátnőjével cigizni és ott csokoloztak.


Szóval nem kell feltétlen karácsonyi bulinak lenni, ha megcsalasrol van szó

2018. dec. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
84%
A naiv fejemmel azon gondolkodom, egy nőhöz hogy tudnak egyszerre öten hozzáférni
2018. dec. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
94%

Előző egymás után vagy mint a rakott palacsinta?

40N

2018. dec. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
89%
Az egymás után oké, de itt az *egyszerre* az, amit nehezen megy elképzelnem, pláne úgy, hogy mindenki "hasznos", vagy élvezi, nem csak statiszta a háttérben.
2018. dec. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a céges bulin is azok másztak rá mindenkire (és egymásra), akik egy sima munkanapon is bármikor vevők egy kis etyepetyére.
2018. dec. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
69%

"és hogy nem kell aggódnom..."

Amiatt h masok mit csinalnak szerintem ne fajjon a fejed. Tudsz nemet mondani, ha valaki ezt nem erti meg az meg mar rendorsegi ugy. Szoval no para.

Amugy meg ne nagyon lelkizz ilyen, khm, sokat tapasztalt emberekkel, mert csak megsebeznek a nagy vilaglatott bolcsessegukkel. Mashol nem kefelnek ossze-vissza. Vagy legkozelebb egy ilyen nagy bologato embertol kerdezd mar meg nyilt szinen, hogy o hany kollegaval fekudt mar le. Garantalom, hogy hapogas, levego utan kapkodas es felhaborodas lesz a reakcio tole is meg masoktol is, hogy hat o aztan soha, csak hallotta. Es a tobbseg tenyleg csak hallotta, pusztan elvezik a temakoron valo csamcsogast. Igen, nagy igazsag, hogy sok ember erkolcstelen, de legalabb ugyanennyi a gyava, aki csak hantazik. Ha pedig nagy bolcsen a parodra tesznek megjegyzest puszta "joakaratbol" meg figyelmeztetesbol, akkor a leheto leghatarozottabban allitsd le oket. A szetcseszett eletu idosek valamiert oromuket lelik a fiatalabbak oromenek elrontasaban...

2018. dec. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
85%

Látszik, hogy még naiv vagy.


1. Én is látom a munkahelyen, hogy vannak megcsalások.

2. Aki félre akar qrni, az félre fog qrbi. Nem feltétlenül karácsonyi bulin, de az máshol is félre megy. Hiába ülsz a szoknyáján bárkinek. Aki nem akar megcsalni, annak meg egy céges bulin fog múlni. Ez ilyen egyszerű, kár kombinálnod.

2018. dec. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
80%

Nincs mindenütt ez. Az én kolleginám is sok hasonlót mesél, szerinte a megcsalás nem akkora gáz, mindenki csinálja, ha nem jó a kapcsolat, uzsgyi félre lépni. Pedig egy kapcsolat ennél komplexebb, jó esetben, normális embereknél. A párom mesélte, hogy kérdezte tőle a húga, lépett-e már félre mellettem, amikor nemleges választ kapott, meglepődött, nem értette hogy lehet, hiszen mindenki csal mindenkit...

Persze sosem lehet tudni, de én pl bízom a páromban, ő is bennem, egyikünk sem csalta meg a másikat karácsonyi bulikon (igaz, rá hajtott egy kolléga barátnője de ahogy láttam nem érdekelte)

2018. dec. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:
Igen előző én is azt éreztem mintha örömét lelné benne, hogy bogarat ültet a fülembe. És ezt sokszor éreztem, hogy elkeseredett, csalódott emberek élvezik, hogy a még naiv tündérmesében élő konzervatívabb embereket felvilágosíthatják"..
2018. dec. 14. 18:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!