Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A céges karácsonyi bulik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A céges karácsonyi bulik, csapatépítők tényleg olyan veszélyesek?

Figyelt kérdés

Egy idősebb kolléganőm szerint ezek a csapatépítők arra jók, hogy félre lehessen lépni.

A körülötte lévő különböző életkorú emberek pedig csak helyeseltek.

Sajnos én is azt gondolom, hogy a hűség legfőképp a lehetőségek hiánya és a legbiztonságosabb ha a felek nem nagyon mászkálnak egy egymás nélkül olyan programokra amik az ivásról szólnak és ahol férfiak-nők össze vannak zárva 2 napra.

Viszont én ettől függetlenül még naivan hiszek benne, hogy nem minden céges buli erről szól és hogy nem kell aggódnom...

Nem értem az embereket azt mondja ez a kolléganőm is hogy de ha nincs bizalom akkor már régen rossz mintha saját maga ellen beszélne ahogy a legtöbb ember teszi ha ilyesmiről van szó...

Szóval bízzunk meg de mellette azt mondják, hogy ezeken a programokon nagyon gyakran félrelépnek az emberek.

Idősebbek nálam én még kicsit naivabban állok a témához mert magamról nem tudnám elképzelni hogy ilyet tegyek és ezért a páromban is könnyebben megbízok..de amikor ilyeneket hallok -és sajnos egyre többször hallok ilyeneket-akkor annyira elszomorodok....:( tényleg ilyen világban élünk? tényleg előbb utóbb ezeknek a buliknak ez lesz a vége és nem szabad hinni benne, hogy a másik hűséges marad?



2018. dec. 14. 16:53
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
87%
A munkahelyem ilyen területű Hotel.Főleg a 40-50 korosztály.Hihetetlen de tényleg minden csoportnál vannak dugi párosok.Az ilyen cégesbulikon,csapatépítőn sokan többet isznak mint kellene.Természetesen nem mindenki ilyen.
2018. dec. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
73%
Ha valaki félre akar menni az megteszi céges buli nélkül is, a hűsèges meg akkor is az marad.
2018. dec. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk tavaly ottalvós karácsonyi parti volt vidéken, vagy 300 emberrel, de nem hallottam és láttam semmi ilyesmit. Meg máskor se az eddigi 2 évem alatt. Bár általában nem vagyok ilyen dolgokban jól értesült :D De annyit biztosan tudok, hogy részt nem vettem ilyesmiben.
2018. dec. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk mindig durvák a céges bulik, mint a filmekben. Az alkohol sokmindent kihoz az emberekből.
2018. dec. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:

Látom nagyon vegyes a tapasztalat e téren. Hát érdekes nagyon..beszéltem a párommal 30 körül voltak abból egy nő összecsókolózott valakivel egy másik friss házas meg eltűnt egy nővel..de mentegetőzött , hogy de hát szerinte nem volt köztük semmi, csak nagyon beszélgettek meg így meg úgy..meg, hogy szerinte tetszett a pasasnak a nő..egy éves házasként azért elég durva..hát én nem tudom...szörnyű nekem ezeket hallani..ráadásul idegen emberek is voltak közöttük , azok is oda mentek bulizni azok közül jött össze az egyik nő egy pasassal.

És ezek sem a legfiatalabb kategória.

Annyira elszomorító...lehet , hogy most nem történt semmi de az évek folyamán ha egyre több ilyen buli lesz , változnak a kollégák, lehet , hogy egyszer a párom fog ott enyelegni valakivel..:( Én nem láthatok bele ezekbe a céges bulikba , mivel mi csak nők vagyunk.

hát ez van ...meg kell szokni , hogy ilyen a világ és alkalmazkodni hozzá...:D lehet velem van a baj, hogy nem vágyok flörtölgetni más pasikkal. Olyan elkeserítő..:(

2018. dec. 15. 09:24
 26/39 anonim ***** válasza:
85%

"Annyira elszomorító...lehet , hogy most nem történt semmi de az évek folyamán ha egyre több ilyen buli lesz , változnak a kollégák, lehet , hogy egyszer a párom fog ott enyelegni valakivel..:("

Kivalo. Sikerult elerniuk a celjukat, megingott a bizalmad. A joakaroid most orulhetnek, hogy karacsony elott ilyen gondolatokkal fogod kinozni magad, gyanakvo leszel es jovo ilyenkorra szepen bele is hajszolod a parodat egy ilyenbe a megvaltozott viselkedeseddel. Onbeteljesito joslat. Te is ezt akarod?


"hát ez van ...meg kell szokni , hogy ilyen a világ és alkalmazkodni hozzá...:D "

Nem tudom eldonteni, hogy te troll vagy vagy tenyleg ilyen kis artatlan es mimoza... Nem, rohadtul nem kell alkalmazkodni es meghunyaszkodni. Legyel eros es koptasd le, aki elkezd neked duruzsolni. Nem csak egy kommunista ideologiai atnevelo taborban elnek az agymosas modszerevel, nem kell avos tisztnek lenni ahhoz, hogy idegen gondolatokat ultess el mas fejeben.

Az erkolcs es a bizalom az nem gyengeseg es naivitas. Megprobaljak neked bemagyarazni, hogy tudatlan vagy, gyenge es sebezheto es elvezkednek azon, hogy ok folotted allnak. Amit nehanyan veled muvelnek az boven tul van a tajekoztatason. Vedd eszre, hogy mi az ami a tortenetukbol teny es erdemes ra figyelni es hol kezdodik a manipulacio.

2018. dec. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:

én csak meglepődtem mert azt gondoltam, hogy nincs igazuk és nem minden céges buli erről szól..de mivel ma reggel ezt mesélte a párom egyszerűen elszomorított.

Tavaly nem történt ilyen sztori, senki nem jött össze senkivel teljesen ártalmat "buli" volt a kollégákkal viszont idén ez történt.

30-ból 3 ember kavart valakivel.

Egyszerűen csak csalódott vagyok.

Azt gondoltam idén is hasonló lesz a sztori, de ezek szerint nem.

Belegondoltam mit érezne az a lány akinek a férje flörtölt azzal a nővel. Belegondoltam , hogy a férje ezt soha nem fogja neki elmesélni és hogy tulajdonképpen akkor egy hazugságban élnek.

Tudom , hogy sokaknak a flört is belefér de nekem nem.

Ez számomra most olyan mintha a kolléganő véleményét igazolná.

Az én világomban elképzelhető volt , hogy egy ilyen buli teljesen ártalmatlan és felnőtt emberek akik együtt dolgoznak elbájcsevegnek egymással és ennyi..

nem tudom...olyan sok ilyen történetet hallani..az a baj talán, hogy rengeteg emberrel beszélgetek a munkám folyamán is és annyi csalódott ember van...és talán picit rám ragasszák és ilyenkor mindig kicsit megingok abban , hogy a világ nem olyan mint ahogy én azt elképzeltem.

Nyilván tudom, hogy mások az emberek de én azért hiszek még a hűségben..

csak na amikor ilyeneket hallok mindig elszomorodok..

és a másikat sajnálom aki naivan várja otthon ma a férjét és soha nem tudja meg , hogy az vígan flörtölt tegnap egy kedves kollégával és egyszerűen sajnálom azt a nőt, úgy hogy fogalmam sincs ki ő.

Nem kellene ezzel foglalkoznom de mégis elszomorít.

2018. dec. 15. 11:00
 28/39 A kérdező kommentje:

Az erkölcs és a bizalom az nem gyengeség és naivitás.

Amúgy köszönöm utolsó biztató amit írsz.

talán tényleg nem kellene másokkal foglalkoznom és bíznom kellene benne, hogy ez nem törvényszerű amit mondanak.

2018. dec. 15. 11:11
 29/39 anonim ***** válasza:

"Egy idősebb kolléganőm szerint ezek a csapatépítők arra jók, hogy félre lehessen lépni."


Legalább rákérdeztél, hogy ő hány partnert szerzett ilyen bulikon?

2018. dec. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

De ilyenkor arra kell figyelned, hogy ő ezt hogy meséli. Nekem van olyan barátnőm, aki egy orgiát vállrántva mesél el, egy másik meg egy szemezést is túlreagál.


Ha valaki azt mondja megcsalásra, hogy "nem nagy cucc", vagy "mások is csinálják", esetleg, hogy "náluk érthető", akkor ott a véleménye a megcsalásról.

2018. dec. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!