Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az megbocsathato, ha akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az megbocsathato, ha akkor fekudtem le egy ismerossel, amikor 3 honapos szunetet tartottunk a baratommal?

Figyelt kérdés

Nem tudhattam biztosra, hogy folytatjuk-e, elegge el voltam keseredve, egy bulin tobbet ittunk, es akkor tortent.

Nem egyszeri dolog volt, utana meg nyolcszor agyba bujtunk, de ezalatt az ido alatt a baratom vegig nem beszelt velem, abban a hitben voltam, hogy kampec. Aztan megkeresett, hogy folyt. kov. es en igent mondtam, mert kozben hianyzott.

A pasit igyekeztem lekoptatni, de felek mi van ha megkersi a parom, es elmondja, hogy mi volt koztunk.

Vagy mondjam el en a baratomnak? De attol tartok akkor vegleg kidob. A masik tenyleg semmit nem jelentett, nem voltam szerelmes, de a szex jo volt vele, elismerem.



#szerelem #szexkapcsolat #parkapcsolati szunet
2018. nov. 14. 13:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
76%

Ha az exed nem beszelt veled akkoriban és úgy volt, hogy a kapcsolatotoknak vége akkor szingli voltál, nem? Kinek mi köze mit hogyan tettél közben, hogy összejöttél vkivel? Ha három hónapig feléd se nézett miért tartoznál neki elszámolással. Az is lehet, hogy ő is jókat ku.ro.gatott valahol csak nem köti az orrodra. És én most sem mondanám el neki ugyanazon az alapon. Mert semmi köze hozzá. Ha meg megtudja és szól érte vagy esetleg kiakad na akkor meg én küldeném a francba. Ha akkor nem érdekeltem az se érdekelje mit csináltam. Vagy úgy gondolná, hogy Te otthon ülj pityeregve és várj esetleg hónapokig hátha ő meggondolja (ami nem biztos kicsit sem) és akkor makulátlan legyél a szemében? Egy francot. Vége lett, kész. Élted az életedet ahogy akartad. Újra összejöttetek ennek örülsz de akkor ezt nem tudhattad és az szerint éltél. És az akkori életedről neki nem tartozol elszámolni. A ribizőket meg ne vedd figyelembe. Nem voltál kapcsolatban és nem is minden este mással bújtál ágyba.

Szóval szerintem nincs min parázni.

2018. nov. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
31%
Szánalmas olcsó viselkedés tőled, amit tettél.
2018. nov. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
88%

3 hónap szünet?

Szerinted a pasid 3 hónapig totál szexmentesen élt?

Nem is értem, amikor újra összejöttetek akkor miértnem beszéltétek meg kivel mi volt?

Én nem mondanám el magamtól. Ha rákérdez vagy ha magától mondja mit csinált azalatt az idő alatt akkor elmondanám, de ha nem akkor nem. Ha ennyire nem érdekli mit csináltál azidő alatt akkor minek rágod magad rajta? Mégis meddig kellett volna várnod, 1 évig mire eldönti akar e valamit vagy sem? Engedd el. Ha kiderül akkor annyit mondassz bocsi de nem kérdezted mi volt.

2018. nov. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
6%
Folytassa, ribizli!
2018. nov. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!