Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az megbocsathato, ha akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az megbocsathato, ha akkor fekudtem le egy ismerossel, amikor 3 honapos szunetet tartottunk a baratommal?

Figyelt kérdés

Nem tudhattam biztosra, hogy folytatjuk-e, elegge el voltam keseredve, egy bulin tobbet ittunk, es akkor tortent.

Nem egyszeri dolog volt, utana meg nyolcszor agyba bujtunk, de ezalatt az ido alatt a baratom vegig nem beszelt velem, abban a hitben voltam, hogy kampec. Aztan megkeresett, hogy folyt. kov. es en igent mondtam, mert kozben hianyzott.

A pasit igyekeztem lekoptatni, de felek mi van ha megkersi a parom, es elmondja, hogy mi volt koztunk.

Vagy mondjam el en a baratomnak? De attol tartok akkor vegleg kidob. A masik tenyleg semmit nem jelentett, nem voltam szerelmes, de a szex jo volt vele, elismerem.



#szerelem #szexkapcsolat #parkapcsolati szunet
2018. nov. 14. 13:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
17%
Jó van ribizke ülj le egyes.
2018. nov. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Miért kène bármit is megbocsátani? A barátoddal nem voltatok együtt, nem is beszélt veled, kvázi lesz*rt.

Nem értem miért kellene bűntudatot érezned azért, mert jól érezted magad. Jól esett? Igen. Ennyi.

2018. nov. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

Mondd el neki, jobb, ha tőled tudja meg, mint mástól.

Hogy utána mi lesz, az már kérdéses, de ha nem mondod el és kiderül, akkor tuti kiakad.

2018. nov. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%
miért kell mindig mindent az ivásra fogni? ribi vagy ennyi.
2018. nov. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
#1, #4 miért "ribi"? Mert nem veled kúrt?
2018. nov. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
# ott a pont, nekem is mindig ez a kérdés ugrik be az ilyen frusztrált válaszoktól :)
2018. nov. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
*5#
2018. nov. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%

Nem voltatok egyutt. Bar nem ertem, mi ertelme van a szuneteltetesnek.

Azt meg meg kevesbe ertem, hogy minek ugrasz neki egy csettintesre.

2018. nov. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
74%
Ha elmondod nem stresszelsz tovabb. Elobb-utobb kiderul, aztan ugyis o dont. A kerdes, hogy elsz tovabb bizonytalansagban es aldozhatsz honapokat az eletedbol a semmire vagy bevallalod es elfogadod a valosagot, vagy folytatodik vagy nem.
2018. nov. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Bence_ ***** válasza:
20%

Ő mondta, hogy legyen szünet?

Most velem is konfliktusod van mert külön vagyunk és te két pasival voltál? 😉

2018. nov. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!