Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nektek nem lenne gyanús?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek nem lenne gyanús?

Figyelt kérdés
Bocsánat a nem túl finom megfogalmazásért. A párom már kb 1 éve nem borotválja a nemi szőrzetét, viszont amikor a hónapban kiment 1 hétre nyaralni Marokkóba egy haverjával, levágta kopaszra...
2018. okt. 19. 23:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Végülis de.Ja.
2018. okt. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
azért ott mégiscsak jobb nők vannak
2018. okt. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mikor szóba hoztam neki a dolgot azt mondta azért vágta rövidre a szőrt mert a fürdő nadrágban zavarja. Aztán meggyanúsítottam hogy megcsalt, azt mondta nem csal meg szereti a családját, aztán kicsit kiborultam hogy milyen szörnyű hogy én itthon várom a gyerekünkkel ő meg lehet ott csajozott. Erre kirohogott és azt mondta nem vagyok normális
2018. okt. 19. 23:52
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
Blööö,Marokkó messze a legrosszabb hely,ahol életemben jártam. A férfinak nevezett lények az utcán recskáznak fényes nappal,nök meg nem is nagyon vannak az utcán,mert azoknak tilos napközben bárhova menni...horror volt,amit ott láttam,komolyan. Szóval ha nö a párod,akkor én biztos,hogy el se engedtem volna,mert kb életveszélyes,ha meg faszi,akkor meg nem hiszem,hogy a burkás,négyfal közé zárt nöktöl féltened kéne.
2018. okt. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Voltatok együtt nyáron strandolni? Akkor nem zavarta?
2018. okt. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Most akkor te no vagy,es a pasid borotvalja a farkat?Vagy te vagy a pasi??

Bocsi,de nem egyertelmu.

Viszont a szokasok megvaltozasa utalhat egy 3. felbukkanasara is...

2018. okt. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem már az is fura, hogy nélküled ment, egy haverral.
2018. okt. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Prosti lett. Marokkóban nagyon dívík a férfiak közötti homoszexualitás.
2018. okt. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Kirohogott... te meg egy ertelmes nonek tunsz... de a pasi is... de nincs kedvem ehhez a szinthez... minek vannak ilyenek. A tobbseg.
2018. okt. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%

Born In August, te még sosem jártál Marokkóban. Se nem verik az utcán a farkukat a pasik, se nem burkában (azt se tudod mi az) nem járnak nők. De ha négy fal közé vannak zárva, amúgy is honnan tudod? Gyönyörű arab nők járnak-kelnek ki hijab-ban, ki anélkül. Este meg pezsegnek a nagyobb városok az élettől.

Nem Szaúd-Arábiáról írsz?


De, amúgy furcsa kérdező. És egyértelmű, hogy te vagy a nő.

2018. okt. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!