Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mik a lehetséges gyanús...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a lehetséges gyanús dolgok egy megcsalásra?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokra vagyok kíváncsi amikből kisült, h az egyik fél megcsalja a másikat. Mi válhat gyanússá? Ti hogy jöttetek rá? Nyomoztatok?


Mostanság a párom furán viselkedik, fura módon mindig hordozza a telefonját magával, amit eddig sosem tett. Mondta, h ma délben eljön a munkahelyéről, mert hosszabb szabadot akar magának. Az előbb ráhívtam, h megérdeklődjem, h merre jár. Ő szinte susogott a telefonba, próbáltam a háttérből kiszűrni hangokat de síri csend, 1-2 motoszkáló hang, mire ő nyugodt hangnemben, h 2 órát mondott, h eljön a cégből, én vissza, h úgy emlékszem, h déli 12 órát említett és mint akinek hirtelen leesett, h tényleg ezt mondta, gyorsan kijavította magát, h "jaj tényleg, elfelejtettem, h tényleg délt mondtam, de 2-kor megyek csak el!". Ilyeneket sosem szokott elfelejteni.. Nem tudom. Igyekszem úgy leírni a szitut, h érthető legyen, szóval bocsánat ha kusza az egész a megfogalmazással együtt!

Ha böngészik a facebookján, akkor rápillantok és a chatfalán olyan női ismerősök villannak ki a TOP részben, akik számomra ismeretlenek és akikről én sosem hallottam. Utána jártam neten, h miszerint dobálja előre az ismerősöket és h ez már régóta vitatott téma. Valakik szerint köze van a rákeresett, illetve időnként/folyamatos kapcsolatot tartóakkal, valaki szerint csak random dobálja be előre a személyeket, de a 95%-ban olyanokat találtam válaszul, h vagy egyik fél vagy a másik(adatlapra kattintással, képek nézegetésével) valamilyen kapcsolatban van a profillal!


2016. okt. 31. 13:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%

Tuti megcsal :D


Én is volt már hogy csaltam meg barátnőt és többek között kb ilyeneket is csináltam.


De szerintem először csinálhatja az életében, ezért nem túl figyelmes, körültekintő. Azóta én kifejlesztettem módszereket, hogy sokkal megnehezítsem a lebukást.

2016. okt. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
6%

Abból kell kiindulni, hogy az egyik mindig megcsalja a másikat.

Nem tudom miért van ez így, de már régóta ezt tapasztalom, hallom, olvasom - az emberi természet furcsasága.


Tehát ha nem te csalsz, akkor jóeséllyel a partnered teszi, ilyen egyszerű.


Nem mindig érdemes ezt kutatni, vagy figyelembe venni, sokszor önmaguktól elsimulnak a dolgok, mérlegelni kell.

2016. okt. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A telefon magánál tartása és a furcsa viselkedés pl. egy tipikus jel. A megváltozott viselkedés (pl. beleköt mindenbe, vagy épp ellenkezőleg, szokatlanul kedves) gyanakvásra adhat okot. Ha konkrét bizonyítékot keresel, akkor hajszálakat meg sminkfoltokat érdemes a ruháin. De őszintén szólva szerintem egyenesebb rákérdezni a dologra, és elkérni a telefont, ha tagad.
2016. okt. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem a női megérzésem volt az, ami megmondta mikor hol kell megnézzem a dolgokat,mert a kedves férjem nem annyira amatőr, mint a Te párod. Én ha nem néznék a telefonjába -ahol mondjuk amator mondom nem rendszeresen törli a beszelgeteseket-akkor nem tűnne fel a viselkedésén a változás.

Nincs egy hete hogy én voltam a leggyonyorubb, legsexibb nő a világon -számára- másnap azert trécselt a cigányasszonnyal. -.- Ne légy naiv.

2016. okt. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Lehet paranoiás vagyok, mert sajnos már voltam megcsalva de azóta volt, h a női megérzéseim tévesek voltak és csak a félelmem generálta a gyanúmat... Eddig még nem kaptam rajta semmin sem.
2016. okt. 31. 16:57
 6/14 anonim ***** válasza:

Elég sok mindent leírtál, amiből azt lehet minimum sejteni,hogy nem őszinte veled. A teljes bizalom, meg az őszinteség, szerintem minden párkapcsolat alapja.Ez, így Neked,ha nem is szenvedés, de nem jó.Mielőbb tisztázni kellene. A halogatás, csak ront a helyzeten.Ne vádold, csak beszélgessetek.Megérzed, hidd el.

F/31

2016. okt. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Lenne még ezzel kapcsolatban kérdésem...

Még májusban, amikor még ő is egyetemre járt és kollégiumba, akkor elmentem hozzá. Amint beléptem a szobába, rögtön azzal jött, h "ha esetleg eldobsz valamit a kukába és látsz ott 2 használt gumit, akkor figyelmeztetlek, h nem az amire gondolsz, csak kipróbáltam milyen abban maszturbálni,csak szólók, nehogy azért legyen félreértés, h nem szóltam és akkor kombinálsz!".... Neki akkor volt a fiókjába óvszer, onnan vette. Ez azóta is foglalkoztat, főleg mostanában jött bennem elő újra, mert 2 hónapra le kellett állnom az antibébivel és gumival védekeztünk és elkezdte, h "alig várom, h újra szedd, mert kényelmetlen ez a gumival való szex". Anno erre a "maszturbálok gumiba" dologra azt mondta, h milyen jó volt... Akkor most mi?! Szerintetek is megcsalt akkor? Kérlek írjatok minél előbb :(

2016. okt. 31. 18:13
 8/14 anonim ***** válasza:
Nálunk az volt, hogy mindig minden üzenetét törölte, ép választ nem kaptam miért, de baromi furcsa volt. Fix munkaideje sem volt, érkezett amikor érkezett kb. Aztán mindent nagyon okosan próbált kimagyarázni. Szakítottunk, alig pár nap, kb 3 elteltével már csajjal voltak közös képeik az interneten. Hatalmas baromnak éreztem magam, amiért én a gyanúm ellenére vele maradtam és hittem neki. Hát nem kellett volna.
2016. okt. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nyitott szemmel igyekszem járni, bár az előző kérdésemet szerintem ki is írom ide újra!
2016. okt. 31. 18:21
 10/14 anonim ***** válasza:
Amit hozzátettél(óvszer ügy)számomra még inkább azt jelzi,hogy nem őszinte. A leírt szitu--egyszerűen --"terelés"--Az is sejthető, hogy huszonéves vagy. Azt mondom, ne sokat gyötörd magad, mielőbb tisztázd.Remélem,hogy nincs köztetek függőség( lakás kié? stb.)Drukkolok Neked,hogy " jól sikerüljön kijönnöd" a szerintem--"nem kerek" kapcsolatból. F/31
2016. okt. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!