Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mik a lehetséges gyanús...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a lehetséges gyanús dolgok egy megcsalásra?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokra vagyok kíváncsi amikből kisült, h az egyik fél megcsalja a másikat. Mi válhat gyanússá? Ti hogy jöttetek rá? Nyomoztatok?


Mostanság a párom furán viselkedik, fura módon mindig hordozza a telefonját magával, amit eddig sosem tett. Mondta, h ma délben eljön a munkahelyéről, mert hosszabb szabadot akar magának. Az előbb ráhívtam, h megérdeklődjem, h merre jár. Ő szinte susogott a telefonba, próbáltam a háttérből kiszűrni hangokat de síri csend, 1-2 motoszkáló hang, mire ő nyugodt hangnemben, h 2 órát mondott, h eljön a cégből, én vissza, h úgy emlékszem, h déli 12 órát említett és mint akinek hirtelen leesett, h tényleg ezt mondta, gyorsan kijavította magát, h "jaj tényleg, elfelejtettem, h tényleg délt mondtam, de 2-kor megyek csak el!". Ilyeneket sosem szokott elfelejteni.. Nem tudom. Igyekszem úgy leírni a szitut, h érthető legyen, szóval bocsánat ha kusza az egész a megfogalmazással együtt!

Ha böngészik a facebookján, akkor rápillantok és a chatfalán olyan női ismerősök villannak ki a TOP részben, akik számomra ismeretlenek és akikről én sosem hallottam. Utána jártam neten, h miszerint dobálja előre az ismerősöket és h ez már régóta vitatott téma. Valakik szerint köze van a rákeresett, illetve időnként/folyamatos kapcsolatot tartóakkal, valaki szerint csak random dobálja be előre a személyeket, de a 95%-ban olyanokat találtam válaszul, h vagy egyik fél vagy a másik(adatlapra kattintással, képek nézegetésével) valamilyen kapcsolatban van a profillal!


2016. okt. 31. 13:33
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok, a barátom 24... Elég gyanús nekem ez az egész!
2016. okt. 31. 18:32
 12/14 anonim ***** válasza:
Pl elvonul a telfonjaval ,Mindíg talàl kifogàsokat most miérr nem ér rà ha egy programot kitalàlsz meg vàltozik a viselkedése egyik napról a màsikra!Ez az óvszeres szitu több mint gyanús sztem csak kiakarta magàt magyaràzni ennyi biztos hogy màs nővel volt !
2016. nov. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

A leginkább az hogy nincs szex...


a másik hogy mindenbe azt látja hogy te megcsalod őt.. pl. ránézel a telefonodra evés közben ( biztos a nőd ír mi? ) , túlórázol a mukahelyeden ő meg kiakad hogy biztos a nődnél voltál stb. ez egyértelmű mert a gyenge nő másra vetíti ki mindezt..


azonkívül ha veled van a telefonját bújja állandóan ( de te vagy a szemét ha ránézel egyszer is a sajátodra)


és mindig a barátnőjével van közös programja.. ( aki ugye falaz neki )

2016. nov. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Fogyott az óvszer a táskájában. Véletlenül vettem észre, hogy ő is tart magánál gumit. Aztán kíváncsi voltam és megnéztem, hogy mennyi van. Egyszer három volt, aztán kettő, más alkalommal meg egy teljesen más típus. Amikor rákérdeztem, hogy ő miért tart magánál gumit azt válaszolta, hogy a barátnőjének szokott kölcsön adni.

Miért kutakodom a táskájában? Mert több mint gyanús volt a viselkedése.

2019. okt. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!