Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan kérdezzem meg a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzem meg a barátnőm gyanús "fiúbarátjától", hogy mi van közöttük?

Figyelt kérdés

A barátnőm azt mondja, hogy csak haverok (sok fiú haverja van amúgy), de nekem ennél indokoltan többnek tűnik... A srác eléggé nyomul.

Egyszer találkoztam vele, nem ismerem különösebben, csak a barátnőm s néhányak beszédéből, és azon gondolkodom, hogy felhívom telefonon, s elbeszélgetek, rákérdek. Nem is annyira, hogy mit mond, hanem hogy hogyan mondja. Meg hogy vegye észre, hogy foglalt a csaj, és szeretném is, hogy így maradjon...

Sajnos kényes dolog, mert határozott, rámenős is kéne lenni, de azt sem akarom, hogy hülyét csináljak magamból, ha úgy van. Valamint félek, hogy kicsit elkéstem már.

Ötletek???



2018. szept. 8. 12:00
 1/7 próbálokkedveslenni ***** válasza:
87%

A csávót fel ne hívd b_szod. Ezzel nem csak magadat járatod le (féltékeny kis p_csának fogsz tűnni), hanem a barátnőd szemében is esni fogsz.


Amennyiben aggályaid vannak, azt a párodnak mondd el normálisan. A válaszát pedig fogadd el. Amennyiben nem megy, akkor pedig szakíts.

2018. szept. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Egyrészt a barátnőm provokál szabályszerűen, hogy akkor keressem meg, ha nem hiszem, mert arra gondol, úgyse merem. De azért irtózik a beszélgetésektől, ahol tisztázni lehetne az ügyet és csomó gyanús dolgot. "Értsem meg, hogy csak haverok, és kész, azért lógnak s dumálnak csomót együtt, ne mind cirkuszoljak."

A lejáratást attól félek ő kezdte magáról, inkább kéne hallgasson, hogy idáig fajult, hogy ilyeneken gondolkozok érdemi beszéd híján.

2018. szept. 8. 12:13
 3/7 próbálokkedveslenni ***** válasza:
75%

Egyszerű a képlet egyébként. Nem bízol meg benne. Bizalom nélkül nincs értelme a kapcsolatnak. Viszontlátásra.


Lehet jogosan nem bízol benne, de ez semmit se számít, mert akkor meg azért kell szakítani.

2018. szept. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%
El kéne már felejteni ezeket a "fiúbarátokat". Ilyen nincs. Vagy az egyik, vagy a másik többet akar. És pont.
2018. szept. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Leginkább sehogy, az 1-es jól írja, ha felhívod, csak lejáratod magad. Bár ez alapból is megvan, ha így féltékenykedsz.

Egyébként nem tudom eldönteni rólad, hogy te vagy-e már betegesen féltékeny, vagy tényleg félrekefél a csajod.

2018. szept. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ha jobban ismernétek a helyzetet, rájönnétek, hogy nem én feszegetem a határokat. Tulságosan is megengedő voltam régebb...

Na de próbálom menteni a menthetőt. Egyéb tipp? :-/

2018. szept. 8. 17:10
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szoktak mondani h az ellensegeid tartsd a közeledben.

en a helyedben elkezdenek pajtizni vele

egy ket sör,beülni valahova ,fius programok

aztan ugyis megismered milyen es azt is megtudod h viselkednek a közeledben-le fog esni ahogy viselkednek egymassal

De semmikepo sem beszelnek a csavoval,mert elmondja a bnödnek

aztan hatalmas patària lesz h nem bizol benne stb...

ha nem is szakit de ha van valami köztük ovatosabbak lesznek

2018. szept. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!