Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Rátalálnátok olyan levelezésre melyben a párotok jóformán szerelmet vallott egy másik nőnek. Nem írta le konkrétan, de nagyon érződik az íráson. Durván félre érthető egyebekkel.
2018. szept. 13. 11:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Irjal vissza a nonek

es akkor kiderul mivan koztuk.

Valami sejtelmes dolgot

te tudod mi allt a levelben

fogalmazd meg ugy h elarulja magat a valasza

de am egy kerdes???

miert vagy olyan hulye 3 hetig h magadat emeszted?

miert nem kerdezel ra?

vagy nem tudom

nyomozt tovabb

2018. szept. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Én azt csináltam, hogy kinyomtattam és egy este vacsora közben azt mondtam neki, miközben elé tettem, hogy: “elég rég együtt vagyunk és megtisztelem őt és a kapcsolatunkat azzal, hogy ezt itt és most békésen, tisztázhatjuk. El tudom fogadni, hogy amit látok, azt úgy kell érteni, ahogy értem, de legyen őszinte. Ha menthető a kapcsolatunk, akkor mentsük meg, ha nem, akkor is még barátok lehetünk.”
2018. szept. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
78%

Hát akkor annyit tudunk, hogy a férjed csapja a másik nőnek a szelet.


Azt nem tudni, hogy a nő hogy viszonyul a férjedhez, de én azt gondolom, a férjd viszoyna hozzá fontosabb...


Tudod nekem is egy férfi a munkahelyemen hirtelen kattanással elkezdett közeledni, pedig felesége van (nekem is van pérom és tudja is...). De hirtelen túlment picit a határon és erőteljesen flörtölni akart, meg félreérthető dolgokat írt, amiket én rendzserint figyelmen kívül hagytam, sőt, konkrétan már rövire zárva válaszoltam, amiből egyértelmű, hogy nem fogadom a flörtjeit...


Mondjuk az ő házassága elég rossz, ezt mindenki tudja, de ezt csak azért írom, hogy nem a nőn múlik feltátlenül a dolog, hanem a férjeden.


Beszélnék vele erről a helyedben, akkor is ha lebuksz, hogy kutakodtál utána.. Nekem nem férne bele, ha ilyesmi levelezést találnék. Nyilván incs erre értelmes magyarázat, ami megnyugtatna.. De ez azt mutatja, hogy valami perpill hiányzik a férjednek a kapcsolatából, esetleg újdonságra vágyik, ellaposodott köztetek az utóbbi időben a dolog.


Kérzedd rá, hogy jól érzed, hogy beleszerett abba a nőbe, - én pl nem haragudnék érte, csak mondja el és ketten beszéljük át a dolgot, ő is megkönnyebbül, és te is. Aztán meglátjátok mit tehettek ez ügyben.

2018. szept. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Aha....Én elmondtam a feleségemnek,hogy bele szerettem másba,nem akarok hazudozni.Ez volt 3 éve.Azóta is balhézik....,hogy el hagytam,miért nem volt nekem elég csak d@gni a Nőt.
2018. szept. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

# 14

ÉS akkor most újra együtt vagytok vagy nem?


Ha nem vagytok együtt mert elhagytad miért balhézna "folyamatosan?"


Ott kezdődik, ha már elhagytad a másik nőért, nem kellett volna visszatáncolni, miután pl kidob az új.

A feleséged ott elcseszte, hogy mégis megtette, azóta meg marad egy fos kapcsoalt címszó alatt..


TEhát hogy te is értsd: nyilván nem segít, ha már akkor közlöd, hogy szívem, beleszerettem másba, amikor már azt is eldöntötted hogy elhagyod, és el is hagyod.. HAnem mondjuk még az elején keleltt volna megfogni a dolgot, ha akarsz még kezdeni valamit a kapcsoaltoddal. Nem csak a feleséged volt *lye, hogy visszafogadott, hanem te is, hogy nem érted, miért olyan azóta, amilyen. Elhagytad, inenntől már fejre is állhattok, ha van még egy kis önbecsülése.. (HA mgé nagyobb lett volna, meg újra sem kezditek, de ez már más kérdés)

2018. szept. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
15 nem táncoltam vissza,azóta is az új párommal vagyok.Gyerekünk is lett,nagyon szeretem.A volt feleségem már nagyon sokszor bepróbálkozott mindennel.Mikor látta ,h esélytelen akkor dührohamban tört ki ,h nekem nem volt elég d.ugni csak.Azóta is csak velünk foglalkozik,mit csinálunk ,merre megyünk stb .Ezt a gyerekemtől tudom ,hogy az anyja folyton rólunk beszél.
2018. szept. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Akkor meg irreveláns mit csinál, ha szakítottatok..


Azt hittem még együtt vagytok, azért írtad a kommented. Így nincs is értelme ehhez kapcsolódóan.

2018. szept. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy érzem, hogy az egyik munkatársam szerelmes belém, vagy nagyon kezd belém szeretni. De kicsi gyereke van és együtt él valakivel.

Szerintem sok van ilyen, attól még nem biztos, hogy van valami a másik nővel. Velem sincs semmi, csak kicsit kommunikálunk meg látom, ahogy rám néz, hogy mi a helyzet. De attól még nincs és nem is lesz köztünk semmi, ő úgyis az élettársát választja meg a gyerekét, meg az eddigi életét. Hát ez van, emberek vagyunk. Magamon is látom, hogy hiába vagyok kapcsolatban, megérint, ha egy másik ember mély érzelmekkel közelít felém. Senki sem megingathatatlan. De attól még a megcsalás nem következik be.

2018. szept. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!