Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit csinálnátok ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ebben a helyzetben? Le vagyok döbbenve.

Figyelt kérdés

Próbálom röviden de hosszú lesz. 19 éves lány vagyok a barátommal több mint két éve vagyunk együtt elég sűrűn egymásnál szoktunk aludni. Anyukám heti egyszer-kétszer megszokta kérdezni hogy ott tudnék-e aludni a barátomnál. Nem beszélünk erről a témáról, de nem vagyok hülye nyilván át jár ide valaki és ő se néz hülyének nyilván tudja hogy tudom. Engem nem zavarna ha lenne párkapcsolata sőt azt se ha ide költözne ha normális. De ez megy már 1 éve! Tegnap amikor átküldött már nem bírtam magammal és kilestem hogy kijön ide. Tudom magánélet de valami sántít a pasival ha nem akarja ennyi idő múltán se bemutatni. Amit láttam lesokkolt... A férfi aki át jár ide az anya volt legjobb barátnőjének a férje. Tavaly szakadt meg a velük a kapcsolat, nem tudom miért de biztosan nem emiatt mert még mindig férj és feleség. Egyszerűen felfordult a gyomrom, a nő velem nagyon rendes volt (a férfi is) olyan szinten jóba voltunk hogy együtt jártunk nyaralni, minden héten jártunk át egymáshoz.

Mit csináljak? Csináljak egyaltalán valamit?? Egyszerűen nem tudok már anyára úgy nézni.

Nem szeretném hogy a kommentekben anyámat szidnátok igen gusztustalan amit tett/tesz de nem erről szól a kérdés.



2018. aug. 24. 10:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%

Ez az ő élete, kik vagyunk mi, hogy megmondjuk, gusztustalan-e, vagy sem, amit tett.


Amit én tennék: leülnék beszélni anyummal, hogy mégis mire jó ez. Végső esetben megmondanám, hogy tudom, ki az, aki átjár hozzánk hébe-hóba.

2018. aug. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

ott a barátod, tessék kisírni magad a vállán..

nem azért mert fukar vagyok a segítségemmel, hanem mert jót tesz a jövőtöknek ha segítitek egymást

2018. aug. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Az a baj ennek nincs jövője... Anya és a volt barátnője egy helyen dolgoznak mindenki tudta jóba voltak és ezt is hogy már nem. Ha ez kiderülne akkor abból nagyon sok ‘ szart’ kapna úgymond amit meg is érdemelne de azt lelkileg elviselni, nem akarom hogy róla pletykáljon 3 ezer ember. Ez függetlenül attól hogy ha elhagynà a feleségét és úgy vagy ha így derül ki míg együtt vannak. Ezt abba kellene hagyni és keresni valakit aki szingli.
2018. aug. 24. 11:16
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem beszélned kéne anyukáddal, hogy tudod mi a helyzet és hogy magyarázza meg a szituációt. Felnőtt vagy te is, szerintem megérdemled, hogy aként kezeljen és meg tudjátok normálisan beszélni. A döntését viszont el kell fogadnod.


29n

2018. aug. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
62%

Felnott no, tudja mit tesz es mik a kovetkezmenyei es valoszinuleg szegyelli elotted, hiszen a "hatad mogott" csinalja. Gondolom o sem szol bele a szerelmi eletedbe,neked is illene tiszteletben tartanod az ovet, dacara annak h nem ertesz vele egyet/elitelendonek tartod (en is). Ha nagyon kikivankozik beloled,nyugodtan elmondhatod a (keretlen) velemenyedet egyszer, de nem neked kell megvaltoztatni/megitelni az o eletet.

36N

2018. aug. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Ilyenkor van az, hogy jogosan háborodsz fel, de hidd el jogtalan és igazságtalan lenne beleszólni az anyukád életébe. Éppen ezért próbáld meg " jegelni" magadban ezt a témát teljes mértékben, majd megoldják. Nem fog örökké így maradni.
2018. aug. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Fel se fogom... mindig azt hallottam tőle milyen gusztustalan ez a megcsalás ő soha nem tenne ilyet. Meg olyanokat mondott hogy nem talál normális pasit vagy mindnek párkapcsolata van olyannal meg nem állna le. Őt is megcsalták nagyon rosszul esett neki. Komolyan hányingerem van ettől. Ha “összeszedtem” magam pár napon belül akkor leülök vele beszélni és mondom neki hogy ha találok munkát ( úgyvolt egyetemre megyek), amint lesz lehetőségem elköltözök itthonról és nem is akarok vele nagyon beszélni. Engem lesokkolt ez, már egyáltalán nem tudok benne bízni engem is bármikor hátbaszúrhat.
2018. aug. 24. 11:40
 8/16 anonim ***** válasza:
69%

Első vagyok. Hidd el, az élet írja a legkacifántosabb meséket. Én egész életemben a megcsalások ellen voltam, mégis sikerült belekerülnöm a harmadik fél szerepébe egyszer. Ez egy olyan dolog, amiről nem feltétlen tehet abban az értelemben, ha mondjuk beleszeretett. Az érzéseknek, akármennyire is felnőtt az ember, nagyon, de nagyon nehéz parancsolni, akárki, akármit mond.


Az lenne a legtisztességesebb, ha leülnél vele beszélni. Komolyan. Szerintem ő is örülne, ha végre megtárgyalhatná valakivel a dolgot.

2018. aug. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon gyerek vagy még,az élet nem fekete-fehér,az emberek se. Kíváncsi vagyok neked mennyire esne jól,ha elkövetnél egy hibát és anyád így állna hozzád,hogy akkor ö megy,és ne is nagyon beszéljetek ezentúl. Majd 30 év múlva,ha te még mindig hibátlan vagy,akkor ítélkezhetsz.
2018. aug. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
34%
"Az érzéseknek, akármennyire is felnőtt az ember, nagyon, de nagyon nehéz parancsolni, akárki, akármit mond." Ugyan, hagyjuk ezt a kamu szöveget. Az érzések sem alakulnak csak ki úgy. Ahhoz folyamatosan kapcsolatban kell lenned az illetővel. Vagy ott a másik lehetőség, hogy látatlanban kialakítasz róla magadban egy képet az álompasiról, de azt én meg nem nevezném szerelemnek.
2018. aug. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!