Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kiderült barátom egy 33éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült barátom egy 33éves nővel. Járkál össze mellettem, hogyan tehetem tönkre?

Figyelt kérdés
Nem tudja még hogy lebukott, de iszonyat undorító egy felfújt szanalmas nőt dugogatott mellettem már hónapok óta mikor 1 éve vagyunk együtt, tönkre akarom tenni mindkettőt hogy csináljam? 18F 18L
2018. szept. 7. 14:48
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
De az tök megalázó számodra, hogy nem szakítasz, nem veszed észre? Konkrétan hagyod, hogy kihasználjanak, becsicskulsz. Erős nő lelép.
2018. szept. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
94%
Te nem vagy százas, még most is azon vergődsz, hogy nem fogsz szakítani, hogy kedvére dughassa a másik nőt. Akár szakítasz, akár nem, ő akkor is dugni fog a másikkal...akkor miért is nem akarsz szakítani? Persze, lehet tűrni meg elnézni is, de akkor meg miért vergődsz itt?
2018. szept. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem akarsz szakitani?Azzal miert alaznad meg magad?Majd ha a pasid kidob a szeretoje kedveert,na az lesz a megalazo.Vagy akkor sem leszel hajlando elfogadni a donteset?18 evesen nem kene ennyire ratapadni egy pasira, ugysem o lett volna gyermekeid apja.Lepj tovabb!
2018. szept. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
31%
Kérdező! Ha a kérdésed úgy szólt volna hogy "Nem tudtm hogy a pasimnak van egy nője és csak szeretőnek tart, a csaja meg mindkettőnket tönkre akar tenni" akkor ugyanígy kapnád a kottát "MEGÉRDEMLED" címszóval. Ez a Gyk.
2018. szept. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz szakítani, akkor mégis mit akarsz? Mit törődsz olyan emberrel, aki hűtlen hozzád? Miért nem keresel olyat, aki passzol hozzád?
2018. szept. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
86%

Hagyjátok már, meglátszik, hogy nem 100%-as a csaj. Az is lehet, hogy csak sima provokatív kérdés az egész.

Nem tudom sajnálni.

2018. szept. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
0%
Titokban készíts róluk fényképet, lehetőleg minél intimebb helyzetben. Ha van a nőnek gyereke, juttasd el a gyerek osztálytársainak, tanárainak, volt párjának. De mindenképpen úgy, hogy meg ne tudják, hogy te voltál (tehát ne otthonról csináld), mert megbüntetnek érte.
2018. szept. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Na mi van búzák, válaszoltam a kérdésre és 0%-ot kapok? :D Ti nem is a kérdésre válaszoltok, meg szidjátok a kérdezőt ok nélkül. Úgy tudom, ez offolásnak számít, de hogyne, azt lehet.
2018. szept. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!