Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kiderült barátom egy 33éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült barátom egy 33éves nővel. Járkál össze mellettem, hogyan tehetem tönkre?

Figyelt kérdés
Nem tudja még hogy lebukott, de iszonyat undorító egy felfújt szanalmas nőt dugogatott mellettem már hónapok óta mikor 1 éve vagyunk együtt, tönkre akarom tenni mindkettőt hogy csináljam? 18F 18L
2018. szept. 7. 14:48
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
75%
Undorító, felfújt, szánalmas? Valamit mégis tudott, amit te nem. ;)
2018. szept. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
És hagyjam hogy dugogassa remélem csak szórakoztok és azért írtok ilyeneket, pont azt akarja szakítsunk
2018. szept. 7. 15:08
 13/38 anonim ***** válasza:
96%
És miért nem szakítasz, kislány? És akkor azt csinálna, amit akarna.
2018. szept. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
96%
13 Bocs, kislány, valamiért automatikusan azt feltételeztük, hogy azért maradt még 2-3 agysejted, úgyhogy nyilván szakítasz..
2018. szept. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
96%

Szánalmas vagy Kérdező. Igen, jól mondod: hagyd, hogy más nőt dugogasson, te pedig keress mást. Miért akarnál olyannal maradni, aki nem szeret téged? Nem is értelek. Ennyire nincs önbecsülésed?

Mégis miért lesz neked jobb, ha tönkreteszed a másik nőt? Nem ő a hibás, hanem a barátod.

2018. szept. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
97%

Ne akard tonkretenni oket, mert csak magadat teszed nevetsegesse.

Egy dolgot tehetsz: emelt fovel, hiszti nelkul kidobod.

2018. szept. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
97%

Nem kell semmi erőszakosat tenni egyikkel se. Lehet hogy a nő nem is tud rólad.

Engem is csaltak meg. Nem keltem ki magamból. Én is 19 éves voltam. Én a leghigattabban szakítottam vele. És meg se hallgattamm, esélyt se kapott. Levegőnek néztem. Ez fájt neki. Rajött hogy mit veszített hogy megcsalt engem. Azóta is próbálkozik nálam.

Szerintem amit csinàlt vele sokkal nagyobb fàjdalmat okozott neki, mitha kikeltem volna magamból és lejárattam volna magam.

2018. szept. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
94%

Alig várom már, hogy téged is 33 évesen vén ringyónak nevezzenek.

Talán a kedves félrekefélő párodat kéne inkább számonkérned nem?Ő az, aki csal, nem a szerető.Ez a súlyosabb rész.

2018. szept. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
30%
8# Nem a kérdező hibája, higy megcsalt as k. Szerinted a megcsalt hibája, mert nem ad meg mindent? Akkor elhet szakítani, a megcsalás egyes egyedül a hűtlen fél hibája. Felesleges a hibát önmahunkban keresni, ha megcsalnak minket. Gerinctelen, becstelen, ennyi. Szakíthatott volna, nem tette helyette átvert.
2018. szept. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
90%

Egy dolgon gondolkozz el, mégpedig azon, hogy van a pasidnak egy fiatal csinos barátnője és ő mégis a szerinted vén, dagadt, szánalmashoz jár. Na ez miért van?

Hiába vagy szép és fiatal de ezek szerint valamit nem tudsz olyan jól mint a konkurencia.

Fejlődni kell, testileg, szellemileg meg mindenhogy, hogy olyan nővé válj akiért a két kezét összecsapja aki megkap és akkor nem kell hisztizni. Ha meg valami idióta akkor is félrekacsint akkor nevetve dobhatod őt a kukába mert válogathatsz a jobbnál jobb pasik közt. És akkor a dobott pasi hisztizhet, hogy mekkora idióta volt, hogy Téged elvesztett, de ez Téged már nem fog érdekelni.

2018. szept. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!